800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinySHERATON GOLF PARCO DE´ MEDICI HOTEL & RESORT

  • Skvělá dovolená pro milovníky golfu

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Sheraton Golf Parco de 'Medici Hotel & Resort je umístěn v nejdůležitější finanční a obchodní oblasti hlavního města. V blízkosti kongresové a obchodní čtvrti EUR, New Roman veletrhu, mezinárodního letiště Fiumicino a Ciampino a přitom centrum města a nejvýznamnější obchodní centra jsou jen pár kilometrů. Sheraton Golf Parco de 'Medici Hotel & Resort je snadno dostupný autem nebo autobusem a disponuje velkým parkovištěm pro více než 2000 aut a případné autobusy.

Ubytování

Sheraton Golf Parco de 'Medici Hotel & Resort má 836 pokojů různých typů. Všechny z nich jsou vybaveny bezpečnostní schránkou, detektory kouře, mají elektronické zámky a jsou zařízené ohnivzdornými materiály, jak to vyžaduje italské právo. Všechny pokoje jsou světlé a zvukotěsné, s minibarem, vysoušečem vlasů, placenými televizními kanály, rozhlasem a Wi-Fi připojením. Jsou pohodlné a teplé, s postelí, křeslem nebo pohovkou a stolem. Všechny koupelny mají vanu se sprchou a některé z nich mají také nezávislý sprchový box.

Vybavení

Sheraton Golf Parco de 'Medici Hotel & Resort je rozdělen do tří hlavních budov: Sheraton Golf 1, 2 a 3 je obklopen více než 80 hektary zeleně s mezinárodně uznávaným a exkluzivním Golf Club Parco de' Medici s 27 jamkovým golfovým hřištěm. Je to ideální místo pro nerušený pobyt daleko od smogu, hluku a dopravy v centru města. Je to ideální místo pro setkání, přestávky na kávu a obchodní obědy, s velkými zasedacími místnostmi s přirozeným denním světlem a okny s výhledem na bazény nebo do zeleně golfových hřišť. Jeho obrovské venkovní i vnitřní prostory poskytují ideální místo pro jakékoliv akce.

Zábava

Lázně, fitness centra a plavecké bazény. Řím, Vatikán.

Hřiště

Golf Club Parco de 'Medici

Proslulý Golf Club Parco de 'Medici se nachází v srdci hotelového komplexu, jeho 27 jamkové golfové hřiště (bílé hřiště par 35, modré hřiště par 37 a červená hřiště par 35, samozřejmě rating 72,9, sklon hodnocení 135). 3 cvičné greeny, krytý driving range pro 12 osob a venkovní driving range pro 30 osob. Golf Club hostí významné výroční národní a mezinárodní golfové turnaje a poslední tři roky je domovem evropské Ladies Open. V Club Housu se nachází uklidňující bar a restaurace. Naleznete zde i dobře zásobený Pro Shop. Personál na recepci hovořící několika jazyky. V úterý zústává Golf Club Parco de 'Medici zavřený, probíhá zde týdenní údržba.

Příplatky

Příplatek za jednolůžkový pokoj pokoj 680, - Kč osoba/den.

Možnosti ubytování

Počasí

Řím a okolí

21°C Skoro jasno

×