800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ADELPHI

Hotel je umístěn jen pár metrů od písečné pláže a nachází se nedaleko nákupních možností a večerního vyžití ve městech Marano a Fogliana Marina.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Písečná pláž je vzdálená cca 50 m od hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.


Autobusová doprava-nástupní místa: Praha, Humpolec, Jihlava, Mikulov, Znojmo, Hradec Králové, Pardubice, Chrudim, Liberec, Ústí nad Labem, Mladá Boleslav, Most, Benešov, Tábor, České Budějovice, Plzeň, Klatovy, Písek, Příbram, Vysoké Mýto, Litomyšl, Svitavy, Šumperk, Zábřeh, Mohelnice, Olomouc, Prostějov, Vyškov, Ostrava, Frýdek Místek, Nový Jičín, Hranice, Přerov, Vsetín, Zlín, Uherské Hradiště, Veselí nad Moravou, Strážnice, Hodonín, Brno

Poloha

Hotel se nachází v letovisku Ric cione a je vzdálen cca 50 m od pláže, cca 1,2 km od centra města Marano a cca 800 m od centra města Fogliana Marina.

Popis

Hotel je umístěn jen pár metrů od písečné pláže a nachází se nedaleko nákupních možností a večerního vyžití ve městech Marano a Fogliana Marina.

Strava

Polopenze. Snídaně se podávají formou bufetu, večeře výběr z menu, zeleninový bufet.

Ubytování

Pokoje s balkonem a s vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, telefonem, trezorem a minibarem. Možnost dvou přistýlek.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (za poplatek, společné prostory), restaurace, bar, výtah, bazén (červen až září), parkoviště.

×