Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Itálie | Marche | Rimini

Ambienthotels Panoramic

   Hodnocení

   4.5564 reviews

   Poloha a popis

   Vybavení

   Hosté mají celkově k dispozici 57 pokojů. Hosté mají k dispozici vstupní halu s recepcí. Do většiny poschodí lze dojet výtahem. Ve společných prostorách se mohou hosté přes WiFi připojit k internetu. V hotelu se nachází restaurace, jídelna a bar. Děti si mohou hrát na dětském hřišti. Nachází se zde také TV místnost a dětská herna. Ti, kteří přijeli vlastním autem, mohou parkovat na parkovišti. Objekt nabízí službu hlídání dětí, pokojovou službu a prádelnu. Aktivní hosté, kteří se chtějí projet po okolí na kole, si mohou půjčit kolo.

   Vybavení pokoje

   V pokojích je klimatizace. K základnímu vybavení většiny pokojů patří balkón. K dispozici jsou i postýlky pro kojence nebo přistýlky. Je zde sejf a za poplatek minibar. K základnímu vybavení patří připojení k internetu, telefon, televize, rádio, CD přehrávač a WiFi. V koupelnách je sprchový kout a vana. Také je tu vysoušeč vlasů.

   Sport/zábava

   Objekt nabízí velké množství sportovních a zábavních aktivit. Na terase s lehátky a slunečníky se mohou hosté opalovat a užívat si dovolenou. U bazénu je vířivá vana, ve které se lze příjemně uvolnit a osvěžit. Volný čas zde hosté mohou trávit různě, v nabídce je například jízda na kole/horském kole a fitness studio. Pro děti je připraven zábavní program s mnoha zajímavými aktivitami.

   Stravování

   Na výběr jsou různé typy stravování. Hosté si mohou vybrat polopenzi, plnou penzi a stravování all inclusive. Podávají se snídaně, obědy a večeře. Hotel nabízí také drobné občerstvení. Hosté mají na výběr nealkoholické nápoje.

   Platba

   Je možné zaplatit platebními kartami Visa, AMEXCO a MasterCard.

   Copyright

   GIATA 2004 - 2017. Multilingual, powered by www.giata.com for client no. 125248