800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GATTEI

  • Hotel se nachází 100 m od písečné pláže

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Nedávno zrenovovaný hotel v těsné blízkosti pláže na jižní straně od centra Rimini si velice zakládá na přátelské a rodinné atmosféře, domácí kuchyni a snaží se pro své hosty připravit nezapomenutelnou dovolenou. Vhodné pro rodiny s dětmi.

Pláž

Písečná pláž se nachází cca 180m od hotelu. Slunečníky a lehátka za poplatek.


Autobusová doprava-nástupní místa: Benešov, Brno, České Budějovice, Frýdek Místek, Hradec Králové, Hranice, Humpolec, Chrudim, Jihlava, Kladno, Liberec, Litomyšl, Mikulov, Mladá Boleslav, Most, Nový Jičín, Olomouc, Ostrava, Pardubice, Písek, Plzeň, Praha, Prostějov, Příbram, Svitavy, Šumperk, Tábor, Uherské Hradiště, Ústí nad Labem, Veselí nad Moravou, Vysoké Mýto, Vyškov, Zábřeh, Zlín, Znojmo

Poloha

Hotel se nachází v klidné části Rimini, v oblasti Marabello, cca 180 m od pláže. Nedaleko se nachází místní termální lázně, kde hosté najdou i další vyžití jako bowling, fotbalové a volejbalové hřiště, velké dětské hřiště s miniklubem a fitness.

Strava

Polopenze. Snídaně se podávají formou bufetu, večeře jsou servírované s výběrem z menu a se salátovým bufetem v hotelové restauraci.

Ubytování

Příjemně a jednoduše zařízené pokoje s balkonem a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC) jsou klimatizovány (klimatizace za poplatek)a vybaveny TV, trezorem a telefonem. Možnost dvou přistýlek. Dětská postýlka je na vyžádání za poplatek. Příplatky viz ceník.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi (společné prostory, za poplatek), klimatizovaná restaurace, bar, TV místnost, výtah, venkovní terasa s prostranstvím pro děti.

×