800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMirabilandia a pobyt u moře

Hodnocení:
2
z 10 na základě 1 recenze

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

1. den

Odjezd z ČR v pozdních večerích hodinách.

2. den

Kolem poledne příjezd do letoviska Rimini-Viserbella, ubytování na hotelu, oběd. Odpoledne a večer volno ke koupání a odpočinku. Večeře.

3. den

Po snídani celodenní volno, pobyt u moře. Během dne možnost návštěvy zábavního parku Italia in Miniatura (5 minut od hotelu). V poledne oběd na hotelu, večer večeře. Nocleh.

4. den

Po snídani ráno odjezd z hotelu, přejezd k zábavnímu parku Mirabilandia. Celodenní pobyt. Ve večerních hodinách odjezd zpět do ČR.

5. den

Návrat před polednem.

ODJEZDOVÁ MÍSTA

Praha,Beroun,Rokycany,Plzeň,Sv. Kateřina

CENY JSOU KONEČNÉ A ZAHRNUJÍ

Autobusovou dopravu, 2x nocleh v hotelu Baia Viserbella 3*, 2x plná penze, vstupné do parku Mirabilandia, služby průvodce

ZA PŘÍPLATEK

Cestovní pojištění: 30 Kč/os./den.

MIRABILANDIA

Jedná se o největší itaslký zábavní park, který se nachází v blízkosti města Ravenna a na své si zde přijdou všechny věkové kategorie. Je zde část zaměřená pro nejmenší návštěvníky, pro rodiny i pro adrenalinové nadšence. Tešit se můžete na skvělé atrakce, různá představení, show, 4D kino, noční laserovou show s ohňostrojem apod. Park je rozdělen na 2 části: Zábavní park a Vodní park (Mirabilandia Beach).
"KATUN"- nejextrémnější atrakce parku, zavěšená horská dráha s přetížením 4G a 6 loopingy
"iSPEED" - vystřelovací horská dráha, kde zažijete rychlost Formule 1! z 0 na 100km/h za 2,2 vteřiny...
"DIVERTICAL" -nejvyšší vodní dráha na světě!
"DISCOVERY" - volný pád z 60m vysoké věže
"KOLUMBIA" - vystřelovací 60m vysoká věž simulující start raketoplánu
"EUROWHEEL" - 90m vysoké ruské kolo s výhldem na celý park, dominanta areálu
"RESSE ANO ZERO" - laserová střílečka
"MIRABILANDIA EXPRESS" - vláček, ketrý jezdí kolem parku
"RESET ANNO ZERO" - laserová střílečka
"4D KINO" - fantastický zážitek z filmu
"NIAGARA" - vodní dráha, která Vás více než osvěží...
"SIERRA TONANTE" - dřevěná horská dráha
"PŘEDSTAVENÍ" - vystoupení kaskadérů a další...
"AQUAQUA" - nový vodní ráj, kde se osvěžíte

RIMINI - VISERBELLA

Letovisko Rimini-Viserbella je součástí jedné z největších evropských přímořských oblastí, která nabízí na 65 km pláží. Viserbella se nachází severně od Rimini a přesto, že je to klidnější část letoviska, nabízí spoustu zábavy, obchůdků se suvenýry, restaurací a barů včetně pobřežní promenády.

Pobyt zde si můžete zpříjemnit návštěvou zábavního parku "ITALIA IN MINIATURA", kde se nachází na 273 miniatur slavných míst a oblastí nejen v Itálii. V měřítku 1:50 nebo 1:25 zde naleznete např. Koloseum, šikmou věž v Pise, sopku Etnu, chrám sv. Petra ve Vatikánu nebo např. Alpy. Z evropských památek je zde k vidění Eiffelova věž nebo Atomium z Bruselu. Zábavu si pak užijete při plavbě Benátkami na člunu, při vodní bitvě, na vodní dráze s několika sjezdy nebo v dětské autoškole pod značkou Ferrari. Nevynechtre ani jízdu vláčkem s panoramatickými výhledy na celý areál...

HOTEL BAIA VISERBELLA 3*

Hotel leží přímo na písečné pláži a jeho součástí je bar s posezením u bazénu s vířivkou (pro hotelové hosty vstup zdarma). Nabízí 2- 4-lůžkové pokoje s příslušenstvím. Lehátka a slunečníky na pláži jsou za poplatek. Strava je zajištěna formou plné penze (nápoje u oběda a večeře nejsou zahrnuty v ceně).

Plná penze - snídaně formou bufetu. Obědy a večeře servírované (předkrm + hlavní chod) + formou bufetu (saláty + dezerty).

Hotel nabízí zdarma půjčovnu kol. V těsné blízkosti se nachází zastávka autobusu do zábavního parku Italia in Miniatura.

Recenze

2
24. červenec 2015 / Jolana Stehlíková

Tragedie

Do Itálie jezdíme již deset let, bohužel letos to bylo asi naposledy. Poprvé jsme si "dopřáli"…

Celá recenze >
×