800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VIENNA OSTENDA

Cca 40 m od písčité pláže, rodinně vedený elegantní hotel na hlavní tepně Marina Centro, cca 3 km od historického centra Rimini, cca 5 km od letiště.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

cca 40 m od písčité pláže, rodinně vedený elegantní hotel na hlavní tepně Marina Centro, cca 3 km od historického centra Rimini.

Ubytování

moderně zařízené pokoje s možností až 2 přistýlek (palanda), koupelna a soc. zařízení (vysoušeč vlasů), SAT/TV, telefon, trezor, minibar, WiFi, klimatizace; pokoje typu Ambassador - v zadní klidnější části hotelu, bez bakonu; pokoje typu Royal - směrem do rušné ulice, s balkonem, navíc plážový servis v ceně. (1 lehátko + 2 plážová křesílka/pokoj).

Vybavení

recepce, venkovní terasa, bar, klimatizovaná restaurace, výtah, 3 konferenční místnosti (kapacita až pro 90 osob), hlídané parkoviště a podzemní garáž (za poplatek, počet míst omezen); v hlavní sezóně tematické večerní programy (piano bar, večeře při svíčkách).

Stravování

Typ stravy: polopenze
Snídaně: bufetové
Večeře: servírované - výběr ze 3 menu, předkrmy + saláty - formou bufetu

Pro děti

dětská postýlka (zdarma).

Povinné příplatky

dle rozhodnutí/vyhlášky místních úřadů může být vybírána pobytová taxa - zpravidla 0,5-3 EUR/os./noc, u většiny italských letovisek nebyla přesná výše poplatku v době přípravy katalogu známa. Informace budou uvedeny v odbavovacích pokynech na cestu, příp. přesné informace k dispozici po příjezdu na ubytování. Upozorňujeme, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změnit.

Služby za poplatek

venkovní parkoviště 7 EUR/den, garážové stání 15 EUR/den.

Delegát

delegátský servis zajišťován.

Náš názor

Elegatní hotel se skvělou polohou v blízkosti písčité pláže, atraktivní části Marina Centro, v dosahu historického centra (delší procházkou nebo místním busem).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km
Památky: 3 km
×