800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL MON REVE

Oblíbený hotel s jednodušším ubytováním za skvělou cenu ve vyhlášeném letovisku Rimini - části Torre Pedrera v tiché uličce, cca 70 m od krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, v blízkosti molo pro odjezd na lodní výlety. Ideální volba pro mladé a nenáročné klienty.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

cca 70 m od písčité pláže; 50 m od hlavní promenády, která se ve večerních hodinách mění na pěší zónu, zastávka místního busu poblíž, centrum Rimini cca 7 km, necelé 3 km zábavní park "Italia in Miniatura".

Vybavení

vstupní hala s recepcí, venkovní terasa s posezením, bar, výtah, restaurace, WiFi (zdarma), malé parkoviště (jen několik málo míst - nelze rezervovat předem, možnost parkování v sousedních bočních uličkách nebo dále u železniční tratě - bezplatně).
 

Ubytování

jednoduše a účelně zařízené pokoje s možností 2 přistýlek (formou palandy), koupelna a soc. zařízení, telefon, TV, klimatizace, balkon/ francouzský balkon.
 

Náš názor

Oblíbený hotel ve vyhlášeném letovisku Rimini - části Torre Pedrera, v tiché uličce, cca 70 m od krásné písčité pláže s pozvolným vstupem do moře, v blízkosti molo pro odjezd na lodní výlety. Ideální volba pro méně náročné klienty za super cenu.

Strava

Snídaně:kontinentální formou bufetu
Obědy:stejná forma jako večeře
Večeře:menu o 3 chodech, salátový bufet, 1/2 l vody

Služby za poplatek

klimatizace (4 EUR/den), plážový servis (8 EUR/os/den - 1 slunečník a 2 lehátka/pokoj).

Povinné příplatky

pobytová taxa - 1 EUR/os./noc (upozorňujeme, že se částka za pobytovou taxu může úpravou místní vyhlášky i v průběhu sezóny změnit).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 7 km
×