800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CARLOS V

Tento elegantní moderní hotel je situován pouhý 1km od historického centra města Alghero s řadou obchůdků, restaurací a barů otevřených v hlavní sezóně až do pozdních nočních hodin.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Pod hotelem (přes místní komunikaci) jsou dvě malé veřejné pláže bez plážového servisu, 200 m skalnatá a 300 m malá písečná pláž místy s kameny. 4 km dlouhá městská pláž s jemným bílým pískem se nachází ve vzdálenosti 2 km.

Poloha

Tento elegantní moderní hotel je situován pouhý 1km od historického centra města Alghero s řadou obchůdků, restaurací a barů otevřených v hlavní sezóně až do pozdních nočních hodin. Centrum je snadno dostupné procházkou po udržované promenádě. Leží v udržované prostorné zahradě, v mírném kopci nad mořem a nabízí tak kouzelný výhled na mys Capo Caccia a romantický ostrůvek s vilou Las Tronas. U hotelu je zastávka městského autobusu, který jezdí do centra Alghera a na hlavní městskou pláž.

Sport a zábava

Bazén se slanou vodou se slunečníky a lehátky zdarma, dětský bazén, tenisové kurty, stolní tenis. Za poplatek solární sprcha a relaxační centrum se širokou nabídkou masáží. Golfoví nadšenci si mohou zahrát v Golf Clubu na hřišti s 9 jamkami. Na městských plážích si lze zapůjčit vybavení na vodní sporty.

Stravování

Snídaně formou bohatého bufetu, večeře formou bufetu nebo servírovaná, výběr z menu (2 předkrmy, 2 hlavní chody, 2 přílohy, desert). O typu večeře rozhoduje hotel dle aktuálního počtu klientů (pro bufet je nutných min. 30 osob). Nápoje nejsou v ceně.

Vybavení hotelu

Recepce, 2 restaurace (Ristorante Imperial vyhrazena pouze hotelovým hostům, stravování formou bufetu včetně show cooking; Snack bar Mirador - restaurace přístupná i veřejnosti, stravování á la carte), bar s terasou orientovanou na moře, konferenční sály, relaxační centrum (za poplatek). Parkování je možné u hotelu zdarma.

Pokoje

Všechny pokoje jsou prostorné, zařízené v moderním stylu. Mají klimatizaci s centrální regulací, plazmovou TV-SAT, trezor, minibar (za poplatek), fén, vlastní soc. zařízení s vanou či sprchou. Připojení k internetu je možné za poplatek. Většina pokojů je s bočním výhledem na moře (některé mají výhled na moře), ostatní pokoje jsou orientovány do udržované zahrady. Všechny mají balkon nebo terasu.
Pokoje CLASSIC jsou max. pro 2 dospělé a dítě do 12 let nebo pro 3 dospělé. Postýlka pro dítě do 3 let na vyžádání zdarma. Na vyžádání možnost jednolůžkového pokoje a pokojů COMFORT, EXECUTIVE (až pro 4 dospělé), DELUXE a SUITE .

Počasí

Sardínie

17°C Jasno

×