800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL DEI PINI

Hotel se nachází ve vzdálenosti 10 km od starobylého města Alghero. Je zasazen mezi krásnou pláž s bílým pískem a rozlehlý piniový háj.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Soukromá hotelová pláž Le Bombarde je od hotelu vzdálená 20 m, v ceně jsou zahrnuty slunečníky a lehátka. Pláž má tvar půlměsíce a je tvořena z jemného bílého písku. Díky pozvolnému vstupu do moře je velmi vhodná i pro malé děti. K dispozici jsou zde také převlékárny a sprchy. Další krásné pláže a zátoky jsou dostupné do 10 minut jízdy autem (Lazzaretto, Porto Conte, Maria Pia).

Poloha

Hotel se nachází ve vzdálenosti 10 km od starobylého města Alghero. Je zasazen mezi krásnou pláž s bílým pískem a rozlehlý piniový háj.

Sport a zábava

Hotel nabízí řadu sportovního vyžití jako například posilovnu, windsurfing, kanoe, šlapadla, plachtění, půjčovna horských kol, potápění a šnorchlování. Miniclub (pro děti 3-11 let), za poplatek hlídání dětí. Nedaleko je cvičné hřiště na golf. Za poplatek welness centrum se širokou nabídkou masáží a kosmetických služeb, výlety po okolí, exkurze na čtyřkolkách nebo do vinného sklepa Sella & Mosca. Novinkou pro rok 2012 je bazén, který je nyní ve výstavbě.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře servírované, výběr ze 3 menu. Za příplatek možno dokoupit obědy (výběr ze 3 menu, nelze do 25.5.).

Vybavení hotelu

Recepce, bar, restaurace Panorama, 2 konferenční sály. V letním období (červen-září) piano bar a restaurace s barem přímo na pláži (možnost zakoupení oběda). Wi-fi internet v areálu hotelu zdarma. Parkoviště v piniovém háji (zdarma, nehlídané). Za poplatek kyvadlová doprava z hotelu do centra Alghera a zpět (denně v předem stanovené hodiny, červen-září).

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje Classic jsou vybaveny klimatizací s individuální regulací, fénem, telefonem, SAT-TV, minibarem a trezorem. Všechny pokoje mají terasu nebo balkon, výhled na moře (za příplatek) nebo do parku. Na vyžádání je možné zajistit pokoj Family (s možností 3. a 4. lůžka), junior suite (3- 4 osoby, výhled do parku) a suite s výhledem na moře (min. 3 osoby).

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 10 km
vzdálenost od Letiště: 10 km
Památky: 10 km

Počasí

Sardínie

18°C Polojasno

×