800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL EL FARO

Hotel El Faro je elegantní hotel vyšší střední kategorie 4*, umístěný přímo u moře. Hotel navrhoval známý italský architekt Simon Mossa. Leží v zátoce Nymph Bay, obklopený zelení.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel El Faro je elegantní hotel vyšší střední kategorie 4*, umístěný přímo u moře. Hotel navrhoval známý italský architekt Simon Mossa. Leží v zátoce Nymph Bay, obklopený zelení. Nejbližší nákupní možnosti jsou vzdáleny asi kilometr od hotelu, centrum letoviska Alghero a stejnojmenné letiště jsou asi 10 minut jízdy od hotelu. Hotel doporučujeme klientům, kteří vyhledávají designové ubytování vyšší střední kvality přímo u moře.

Ubytování

V hotelu je celkem 88 pokojů, všechny jsou elegantně a útulně vybavené. Většina pokojů má balkon nebo terasu. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, telefon, satelitní televize, klimatizace, mini bar, trezor a fén. Nabídku ubytování v pokojích vyšších kategorií Vám rádi zašleme na požádání.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazény se slanou vodou, spa centrum s rozsáhlou nabídkou masáží a procedur, možnost připojení k internetu, restaurace s terasou a výhledem na moře, fitness centrum, vířivka, turecké lázně, masáže, možnost výměny měna na recepci, možnost půjčení auta, skútru nebo kola na recepci a mnoho dalšího.

Pláž

Hotel se nachází přímo u pláže. Vstup do moře je kamenitý, doporučujeme proto boty do vody.

Stravování

Tento hotel nabízíme ve variantách se snídaní nebo polopenzí.

Sport a zábava

Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je v hotelu možnost potápění, šnorchlování, jízdy na koni, tenisové kurty, fitness centrum a nabídka masáží a procedur. Využít také můžete některého z vodních sportů nabízených na pláži, nebo se vydat na některý z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

Počasí

Sardínie

19°C Skoro jasno

×