800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PORTO CONTE

Hotel Porto Conte je hotel střední kategorie 3*, umístěný přímo u písečné pláže, asi 11 km od letiště Alghero, asi 14 kilometrů od centra města Alghero.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Porto Conte je hotel střední kategorie 3*, umístěný přímo u písečné pláže, asi 11 km od letiště Alghero, asi 14 kilometrů od centra města Alghero, kde najdete spoustu nákupních a zábavních možností a také památek. Hotel doporučujeme všem klientům, kteří hledají příjemné ubytování hned u moře za dobrou cenu.

Ubytování

V hotelu je celkem 143 pokojů, každý pokoj má balkon nebo terasu. K vybavení každého standardního pokoje patří koupelna s WC, fén, telefon, satelitní televize a klimatizace. Nabídku ubytování v pokojích vyšších kategorií Vám rádi zašleme na požádání.

Vybavení

Vybavení: K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, dva bazény – pro dospělé a pro děti, terasa s krásným výhledem na moře a lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, restaurace, dva bary, z toho jeden u bazénu otevřený v sezoně, zahrada s palmami, možnost připojení k internetu, dětské hřiště, možnost půjčení auta, kola nebo skútru na recepci, možnost výměny na recepci a spousta dalšího.

Pláž

Pláž leží přímo u hotelu. Je písčitá, široká a velmi pěkná.

Stravování

Tento hotel nabízíme ve variantách se snídaní nebo polopenzí.

Sport a zábava

Hotel v sezoně pořádá pro své klienty animační programy. Je zde také možnost potápění. Pro příznivce aktivněji strávené dovolené jsou zde dále tenisové kurty, fotbalové hřiště, minigolf, stolní tenis, kuželky, využít můžete široké nabídky vodních sportů na pláži nebo některého z námi nabízených fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

Počasí

Sardínie

22°C Skoro jasno

×