Zobrazit všechny nabídky
Itálie | Arbatax

ARBATAX PARK / ILL VILLAGIO

  Poloha a popis

  Poloha

  hotel je součástí resortu ARBATAX o rozloze 60 ha na výběžku Capo Bellavista v Arbataxu, v blízkosti mořského parku Capo Monte Santo; resort jedinečný velkým přírodním parkem původní flóry a fauny, moderním lázeňským centrem; hotel na útesu svažujícím se k moři, pokoje ve vzdálenosti 150-350 m od moře.

  Vybavení

  bar obklopený terasami, hlavní restaurace s bufetovou nabídkou jídel, á la carte restaurace; v celém resortu k dispozici 6 bazénů, diskotéka, 2 amfiteátry, kongresové centrum. Široká nabídka sportovních aktivit: skupinové lekce plavání, tenisu, aerobiku, vodní gymnastiky, stretchinku, latinsko-amerických tanců; animační programy.

  Služby za poplatek

  služby wellness centra, potápěčského centra, vodní sporty, golf (červenec a srpen, možnost kurzů pro začátečníky na 9ti jamkovém hřišti).

  Ubytování

  standardní klimatizované pokoje ve středozemním stylu s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), TV, telefonem.

  Pro děti

  hlídaní dětí (za poplatek), dětské kluby, školička fotbalu a surfingu pro děti 8-14 let, animační programy, minikabaret, dětské disco.

  Pláž

  cca 150 m od písčito-kamenité pláže

  Náš názor

  Novinka v nabídce - hotel se službami all inclusive, v přírodním parku, se širokým zázemím a nabídkou sportovních aktivit, v přírodním parku - vřele doporučujeme.

  Strava

  Snídaně:bufetové
  Obědy:bufetové
  Večeře:bufetové
  All inclusive:Program All inclusive light zahrnuje: - plnou penzi – snídaně, obědy, večeře včetně nápojů (vína, vody, nealkoholických nápojů a točeného piva). Stravování formou bufetu, místní a mezinárodní kuchyně (restaurace v hotelu Monte Turri a Sa Gana jsou za příplatek a jídla jsou servírovaná) - Bary (kromě Baru Rosa) k využití od 10.00 hod do 24.00 hod, k dispozici je káva, nealkoholické drinky, džusy, ledový čaj. - Pizza a těstoviny v Il Villaggio a rychlé občerstvení od 12.00 do 24.00 hod - Snack a nápoje v průběhu dne v pevných časech v centrálních barech, kulinářská překvapení o půlnoci - K dispozici prostor v Il Villagio, kde můžete připravit sami jídla pro své malé děti ( z vlastních zásob) – Biberoneria, otevřena v pevných časech. plná penze včetně nápojů - rozlévaných (vody, nealkoholických nápojů a točeného piva a lokálního vína); rozlévané nápoje v baru od 10.00 hod do 24.00 hod (káva, rozlévané nealkoholické nápoje a alkoholické místní výroby); pizza a těstoviny v Telis Village a rychlé občerstvení od 12.00 do 24.00 hod; snack a nápoje v průběhu dne v pevných časech v centrálním baru.