Hotel a destinace
Sleva 500 Kč
Rezervujte si zájezd online a získejte
500 Kčslevu
Zobrazit všechny nabídky
Itálie | Arbatax

ARBATAX PARK RESORT - EXECUTIVE SUITE

  Poloha a popis

  Poloha

  Letovisko klubového typu se nachází asi 3 km od města Arbatax v mírně svažité 60hektarové středomořské zahradě u členitého pobřeží s množstvím menších písečných pláží. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově. Patří k němu i obora „Bellavista“ s typickými sardinskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy) - vstup zdarma. Hotelová část COTTAGE**** - luxusní vilky EXECUTIVE SUITES leží ve vyhrazené nejexkluzivnější části hotelového resortu Arbatax Park se samostatnou pláží a venkovním relaxačním bazénem.

  Charakteristika

  Luxusní část hotelového resortu Arbatax s vlastní pláží a relaxačním bazénem. Ideální pro relaxační dovolenou.

  Vybavení

  Resort nabízí kompletní zázemí služeb a zábavy. Centrem je velké náměstí s barem a hlavní restaurací („domovskou“ pro hosty části Villaggio Telis), která má vyhrazený barevný koutek s minibufetem a dětskými jídly. Dále je klientům k dispozici veškeré další zázemí celého resortu - celkem 7 dalších restaurací, 7 barů (jeden na pláži), 7 bazénů s lehátky a slunečníky nebo stínem (např. centrální, tropický, 50 m sportovní, exkluzivní relaxační - vyhrazený pouze pro klienty zóny Cottage) a 2 dětské bazény, v nejvyšší části resortu (Park) s krásnými výhledy na moře se nachází wellness centrum (2000m², vstup za poplatek) diskotéka a velký amfiteátr, v částech Telis a Cala Moresca jsou další 2 velké amfiteátry a 2 sportovní centra, dále jsou v areálu některé aktivity potápěčského centra, herna, baby-, mini- a juniorklub, parkoviště, butiky. Resortem projíždějí 2 minibusy, kterými je možné si zkrátit cestu areálem či lze využít autobusové spojení (několikrát denně) do centra Tortoli (obojí za poplatek). Hotel akceptuje všechny platební karty kromě Dinners. Wi-Fi ve společných prostorách (2 větší zóny v resortu, bez poplatku). Síla a dostupnost signálu (tel.a Wi-Fi) dost místně kolísá. Malá zvířata jsou akceptována, nesmějí ale do společných prostor (za poplatek na místě € 10/den, na vyžádání). Pozor - vzhledem ke značné členitosti terénu není pobyt vhodný pro osoby se sníženou pohyblivostí.

  Ubytování

  Luxusní EXECUTIVE SUITEs jsou samostatné prostorné vilky s velkými okny a výhledem na moře, vkusně a elegantně zařízené starožitným nábytkem v orientálním stylu, mají klimatizaci-topení, velkoformátový televizor, sejf, Wi-Fi zdarma, telefon, minibar-ledničku (první náplň mimo alkoholické nápoje zdarma) a luxusní koupelnu. Maximální obsazenost 2 dospělí. SUITE LA TORRE - samostatná prostorná vilka ve velké stinné zahradě s venkovní, do žuly zasazenou vířivkou na vrcholu terénní vlny, s velkolepým výhledem na pláž Porto Frailis a jižní pobřeží Ogliastry, se nachází asi 100 m od moře. Prostorné patio se sluneční terasou a vybavením. V ložnici lůžko s baldachýnem, obývací pokoj s maxi-TV, knihovnou a sedací soupravou. Velká okna do zahrady a a výhledem na moře. SUITE NURAGHE - samostatná prostorná vilka v těsné blízkosti krásné malé pláže Baia Nuraghe, s venkovní vířivkou s výhledem na moře a nádhernou terasou s přímým vstupem na pláž. Prostorné zařízené patio. Ložnice a obývací pokoj vybavené vybraným starožitným nábytkem a potahy z drahých látek. Okázalá koupelna se sprchou, zabudovaná do žulové skály a velká okna s výhledem na moře ze všech místností doplňují toto pohádkové místo pro Vaši dovolenou. Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu. Check-in: 16:00; check-out 11:00

  Stravování

  Každý hotel má minimálně 1 restauraci a klienti si mohou sami zvolit, zda se chtějí stravovat v restauraci svého hotelu nebo v jiné (za příplatek, rezervace 24h předem). Klienti zóny Cottage mají exkluzivně vyhrazenu restauraci SA GANA - jedná se o velmi luxusní restauraci s převážně mezinárodní kuchyní. V resortu je celkem 7 barů a 7 dalších restaurací, které mohou hosté tohoto hotelu vyzkoušet. Restaurace Su Coile v přírodním parku je otevřena jen večer, podává typicky sardinskou kuchyni a je vždy pouze za plnou úhradu na místě. Možnost bezlepkové a diabetické diety v jakékoli restauraci (na vyžádání už při rezervaci pobytu). 2 vybavené dětské koutky (v částech Telis a Cala Moresca) pro možnost přípravy stravy pro nejmenší (jídlo není dodáváno) Počet otevřených barů a restaurací vždy koresponduje s celkovou obsazeností resortu. Ve všech restauracích jsou stoly pro 4-8 osob. Nabídka rozsahu stravy: BB: snídaně formou bufetu S příplatkem: HBB: snídaně a večeře formou bufetu + nápoje k jídlům servírované na stůl v karafě – domácí červené nebo bílé víno, perlivá či neperlivá voda FBB: snídaně, oběd a večeře formou bufetu + nápoje k jídlům servírované na stůl v karafě – domácí červené nebo bílé víno, perlivá nebo neperlivá voda

  Pro děti

  V resortu se nachází bohaté zázemí a široká nabídka sportovních aktivit a animací pro děti.

  Sport a animace

  V horní části zóny Telis se nachází 5 tenisových kurtů, 2 různě velká hřiště na fotbálek, venkovní hřiště a basketbalový koš. Lukostřelba v nejvýše položené části Park. U vstupu do části Cala Moresca jsou 2 kurty na squash. Dále je zde velké množství animačních programů (skupinové lekce tenisu a fotbalu, venkovního aerobiku a vodní gymnastiky, plážového volejbalu, kanoingu a lukostřelby), možnost závodů v plavání či vodní pólo ve sportovním bazénu. Blízké potápěčské centrum pořádá přímo v resortu bezplatné kurzy plavání a jízdy na kánoi a za poplatek pro děti kurzy jízdy na plachetnici a kurzy potápění pro dospělé. Je v něm také půjčovna vybavení na šnorchlování, kánoí, loďěk a windsurfů (za poplatek). Zájemce o další aktivity vyzvedávají v resortu a sami převážejí na místa kurzů a výletů. V části Bellavista je 9 jamkové golfové hřiště Pitch & Put - možnost kurzů pro začátečníky. Několik málo km od resortu je jízdárna.

  Wellness & beauty

  V moderním wellness centru BELLAVISTA SPA (pouze pro dospělé od 16 let) je k dispozici 10 bazénů s ohřívanou slanou vodou kolem velkého venkovního bazénu, dále mj. turecké lázně, velká sauna, emoční sprchy, hydromasáže, podvodní hudba, ledová kaskáda, solná jeskyně, relaxační sál; za poplatek masáže a estetické procedury v centru krásy. Klienti vilek Executive Suite mají zdarma 1 vstup a jednu úvodní dvacetiminutovou masáž na osobu.

  Pláž

  Součástí vyhrazené hotelové části Cottage je relaxační bazén v zahradě a vlastní 50m dlouhá pláž v malém zálivu, v její blízkosti jsou 3 další pláže vč. přírodní písečné pláže Tellis Village ohraničené kameny a ve vzálenější části resortu (Cala Moresca) v malebné zátoce, kde písečné terasy dosahují až k moři, je dřevěná sluneční terasa vybavená slunečníky a lehátky a ještě další skalnatá pláž Baia Monte Turri. Všechny jsou vybavené lehátky a slunečníky (do vyčerpání, osušky na vratnou kauci 10 €, případný popl. za výměnu 2 €). Několikrát denně jezdí loď (za poplatek) i na 7 km vzdálenou větší a zázemím a barem vybavenou pláž Orri s částí vyhrazenou jen pro hosty resortu (slunečníky a lehátka zdarma, do vyčerpání kapacity).

  Poplatky na místě

  Malá domácí zvířata (s platným mezinárodním očkovacím průkazem) €10/den.