800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL BAIA CEA

Hotel se nachází na východním pobřeží Sardinie necelých 600 metrů od pláže Cea, kouzelné zátoky s nejbělejším pískem a v moři s červenými vulkanickými útesy, které činí toho místo jedinečným a nezapomenutelným.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Na soukromé pláži se nachází restaurace - pizzerie a cocktail bar, je zde možnost pronájmu lehátek a slunečníků (za poplatek). Vzdálenost od hotelu 600m.

Poloha

Hotel se nachází na východním pobřeží Sardinie necelých 600 metrů od pláže Cea, kouzelné zátoky s nejbělejším pískem a v moři s červenými vulkanickými útesy, které činí toho místo jedinečným a nezapomenutelným.

Sport a zábava

Škola plachtění - možnost kurzu plachtění pro začátečníky i pokročilé pod vedením licencovaných instruktorů. (délka kurzu je 5 dní). Potápění, vodní lyže, exkurze do přírody, návštěva astronomické observatoře Monte Armidda u Lanusei, výlet k nedostupným plážím zálivu Orosei. Vše za poplatek.

Stravování

Snídaně formou bufetu, obědy a večeře servirované. Večer grilované speciality na terase.

Vybavení hotelu

Restaurace pro podávání snídaní, bar, bazén umístěný v centru komplexu (lehátka a slunečníky bez poplatku). Parkoviště v areálu zdarma.

Pokoje

Pokoje jsou rozmístěny v 5 vilách, v každé vile jsou 4 pokoje (možnost propojených pokojů a přistýlky nebo dětské postýlky) Všechny pokoje jsou zařízeny dřevěným nábytkem v tradičním lokálním stylu v kombinaci s  ratanovým nábytkem, vybaveny klimatizací, telefonem, satelitní televizí a ledničkou, mají vlastní terasu.

Počasí

Sardínie

24°C Skoro jasno

×