800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAGGIO TELIS

Na mírném kopci svažujícím se k moři uprostřed krásné středomořské zahrady rozkládající se na ploše cca 60 ha s členitým pobřežím s množstvím menších písečných pláží v jednotlivých zátokách oddělených skalami. Přímo vedle resortu je obora „Bellavista“ s typickými sardskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy). Vzdálenost od Arbataxu 3 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis

Hotel klubového typu se nachází uprostřed krásné středomořské zahrady rozkládající se na ploše cca 60ha s členitým pobřežím s množstvím menších písečných plážiček v jednotlivých zátokách, oddělených skálami. Je to jeden z nejkomplexnějších turistických resortů na ostrově, vystavěný na mírném kopci svažujícím se k moři a nabízí kompletní zázemí služeb a zábavy. Centrem resortu je velké náměstí s hlavní restaurací, kde se podávají snídaně, obědy i večeře a barem.Od města Arbatax je vzdálen cca 3 km. Přímo vedle resortu je obora „Bellavista“ s typickými sardskými rostlinami a zvířaty (mufloni, divočáci, koně, sardské krávy). Přírodní písečná pláž ohraničená kameny je přímo před resortem, vzdálená dle polohy pokoje 100 – 400 metrů. Od hotelu jezdí autobus na 7km vzdálenou pláž Orrí, která je prostornější než pláž Telis Village. V TERMÍNU OD 21.7. DO 8.9. (NÁVRAT), V CENĚ ZÁJEZDU PRONÁJEM AUTA SK. B NA CELÝ POBYT POČÍNAJE PŘISTAVENÍM AUTA NA LETIŠTI PO PŘÍLETU A KONČE NÁVRÁCENÍM AUTA NA LETIŠTI PŘI ODLETU.

Vybavení hotelu

cca 50-400 od pláže recepce 3 restaurace, 3 bary (jeden na pláži) 4 bazény (centrální, tropický, olympionický = 50m a relaxační), dětský bazén diskotéka Welness centrum (rozkládá se na 2000m2, zahrnuje thalasso terapie, bazén s mořskou vodou, hydroterapie, fyzioterapie, salón krásy, 30 kabinek pro různé masáže, fitness, saunu, turecké lázně, kadeřnictví) parkoviště „nákupní zóna“ s butikem a obchodem se suvenýry konferenční sál kino, 2 velké amfiteátry herní místnost babyclub, miniclub, dětský koutek s „přípravnou“ stravy pro kojence (s rychlovarnou konvicí) telefoní budka. Klubová karta je v ceně zájezdu. Malá zvířata jsou akceptována (za poplatek, na vyžádání). sportovní centrum - 5 tenisových kurtů, volejbalové hřiště, 2 hřiště na squash velké množství animačních programů (kurzy plavání, tenisu, aerobiku, aquagymnastiky, latinskoamerických tanců) potápěčské centrum, jízda na koních (8km od resortu), půjčovna kánoí, loděk, windsurfů, motorek, 9-ti jamkové golfové hřiště Hotel organizuje velké množství výletů po okolí.

Vybavení pokoje

dvoulůžkový pokoj - koupelna se sprchou a WC, ventilátor nebo klimatizace (za poplatek), televize se Sky, telefon, minibar (za poplatek), příslušenství, terasa. Možnost 3 přistýlek. Resort celkem nabízí 7 typů ubytování. Dalších 6, které zahrnují apartmány i pokoje suite, je na vyžádání.

Stravování

All inclusive - plná penze včetně nápojů ( stolní víno, voda, nealko, pivo), snídaně, obědy i večeře formou bohatého bufetu. Klientům je k dispozici Open bar“ 10:00 – 24:00 s kavárnou, nealko nápoji ( fanta, cola, džusy), pivem, koktejly a sardskými likéry a Snack bar během dne (v centrálním baru), s kulinářskými překvapení a „akcemi“ do půlnoci. V centrální restauraci se podávají bohaté kontinentální snídaně formou švédských stolů až do 10.00 hod. Pro „opozdilce“ je možno využívat pozdní snídaně v baru do 11.30 h. Oběd se servíruje opět v centrální restauraci nebo v restauraci na pláži, v obou případech formou bufetu. Večeře se podává současně ve třech restauracích – v centrální, a po předchozí rezervaci v „sardské restauraci“ , která nabízí místní tradiční pokrmy, nebo v restauraci na pláži, která nabízí mořské a rybí speciality. Pro děti je v prostorách centrální restaurace vyhrazen barevný koutek s minibufetem a dětskými jídly. V období mimosezóny může být podávání jídla formou bufetu nahrazeno servírovanou obsluhou.

Další údaje

380 pokojů. Úklid: 3x týdně. Výměna ložního prádla: 1x týdně. Výměna ručníků: 3x týdně. Lokalita: Arbatax Vzdálenost k moři: 20 - 400m Vzdálenost od letiště : 140km (Cagliari)

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km

Počasí

Sardínie

14°C Jasno