800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL IL BORGO

"Hotel je součástí komplexu ARBATAX s rozlohou na 60 ha na výběžku Capo Bellavista v Arbataxu v blízkosti mořského parku Capo Monte Santo a letiště v Tortoli; resort s velkým přírodním parkem plným původní flóry a fauny a zároveň 2000 m moderního lázeňského centra; od moře ve vzdálenosti od 10 do 600 m (v závislosti na umístění ubytování) - zátoka Cala Moresca od 150 do 300 m od pokojů s písečnými terasami svažujícímu se k moři (se slunečníky a lehátky). Hotel Il Borgo v srdci přírodního parku Bellavista, vytvořen jako starobylá Sardinská vesnička; resort obklopen různorodým pobřežím s kouzelnými zátokami, některé granitovými kameny, jiné formovány skalami a oblázky a bazény se slanou vodou se slunečními terasami s výhledem na moře, malými plážemi (zpravidla s lehátky a slunečníky)."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

cca 400 m od písčité pláže; apartmánový komplex ve středomořské zahradě cca 350 m od přístavu - tip na lodní výlety, od pláže s hrubším oranžovým pískem, ve vodě u přístavu oblázky a kameny, v blízkosti (cca 3-10 km) další krásné píščité pláže Le Saline, Marina Maria, San Teodoro; cca 15 km - archeologické muzeum Olbia. Přímo vedle rezidenčního komplexu restaurace a obchod, další nákupní možnosti, restaurace, pizzerie, kavárny a taverny v blízkém okolí (150 - 500 m).
 

Vybavení

recepce, restaurace a obchod - vedle recepce, bazén - pouze pro klienty ubytované ve "VIP" zóně (zpravidla v provozu 01.06.-28.09.), WiFi v recepci (zdarma), parkoviště.

Ubytování

bilo 4 (cca 50 m2): obývací místnost s rozkládacím sofa pro 2 os./manželskou postelí, 2lůžková ložnice; trilo 5 (cca 52 m2): obývací místnost s rozkládacím sofa, ložnice s manželskou postelí a palandou; trilo 6 (cca 56 m2): obývací místnost rozkládacím sofa/manželskou postelí, ložnice s manželskou postelí, 2lůžková ložnice; trilo 6 2B - 2 koupelny;
trilo 6 VIP: ve VIP zóně se společným bazénem.
apartmány vybaveny: vybavený kuchyňský kout, TV (Sky TV -za poplatek), pračka, koupelna a soc. zařízení, balkon/terasa.
 

 

Náš názor

Příjemný komplex apartmánových budov vystavěných z tradičních materiálů (dřevo, kámen) v souladu s okolní přírodou ve středomořské zahradě a blízkosti přístavu a pěkných pláží s hrubším pískem, naproti ostrovu Tavolara - významné přírodní rezervaci.

Služby za poplatek

na vyžádání předem - za poplatek v místě: povlečení (10 EUR/os./výměna), ručníky (10 EUR/os./výměna), plážové osušky (5 EUR/os.), dětská postýlka (30 EUR/týden), Sky dekodér (25 EUR/týden); denní úklid: bilo - 20 EUR, trilo 5 - 25 EUR, trilo 6 - 35 EUR; pobyt malých domácích mazlíčků mimo veřejné prostory (30 EUR/týden); při pozdním příjezdu po 20 hod. účtován poplatek 50 EUR - vždy nutné nahlásit předem.
 

Povinné příplatky

vratná kauce. 200 EUR/apt.; dle rozhodnutí/vyhlášky místních úřadů může být vybírána pobytová taxa - zpravidla 1-2 EUR/os./noc u apartmánů, v době přípravy katalogu nebyla její výše známa. 

 
 

Počasí

Sardínie

18°C Polojasno

×