800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCLUB HOTEL

  • Nádherný resort přímo u moře
  • Nachází se v centru městečka Baja Sardinia

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Tento velmi oblíbený hotel na Smaragdovém pobřeží v severní části ostrova má jedinečnou a exkluzivní polohu přímo v centru městečka Baja Sardinia a současně těsně u krásné písečné pláže. V blízkosti se nachází vyhlášené letovisko Porto Cervo (6 km) s bohatým společenským životem a množstvím restaurací, barů a butiků světových značek. Vzdálenost od letiště v Olbii je 35 km (cca 60 min).

Charakteristika

Hotel s nádhernou pozicí přímo u krásné pláže a současně na náměstí Baja Sardinia, v exkluzivní části Sardinie - Costa Smeralda je vyhlášen svou kuchyní.

Vybavení

Recepce s halou, piano bar (každý večer od června do září), american bar s malou terasou s výhledem na moře, 3 restaurace, v hl. budobě výtah, garáž a hlídané parkoviště zdarma. Vstup do hotelu je součástí promenády náměstíčka, ze kterého je to pár kroků do prvních barů a restaurací a současně na krásnou písečnou veřejnou pláž. V místě je k dispozici několik kaváren, restaurací, butiků, supermarket, lékárna, apod. V udržované hotelové zahradě jsou i další soukromé pláže pro ty, kdo dávají přednost klidu. Wi-Fi v celém hotelu vč. pokojů zdarma.

Ubytování

Hotel nabízí ubytování v různých typech pokojů buď v hlavní budově anebo v nedaleké budově. Všechny pokoje mají klimatizaci a jsou vybaveny TV/Sat, telefonem, minibarem, trezorem, Wi-Fi a disponují balkonem či terasou. Plážové osušky na pokojích. Pro rodiny s dětmi jsou vhodné prostornější pokoje umístěné v zahradě, ve druhé části hotelu, které zajišťují klid ale nemají výhled na moře. Není-li uvedeno jinak, je max. obsazenost pokojů 3 dospělí a dítě do 12 let. CLASSIC: (18-26 m2) pokoje umístěné především v hlavní budově nemají výhled na moře. CLASSIC S ČELNÍM VÝHLEDEM NA MOŘE: (18-23 m2) nejpoptávanější pokoje se nacházejíí v hlavní budově buď v přízemí s balkonem, který ve většině případů má přímý výstup na zahradu a k moři nebo v prvním a druhém patře s krásným výhledem na moře - max. obsazenost 3 dospělí. SUPERIOR: (21-27 m2) se nachází ve druhé budově hotelu, je prostornější a velmi prosvětlený. JUNIOR SUITE (21-27 m2) s výhledem na moře je stejně vybaven jako SUPERIOR, má však navíc obývací část. PANORAMIC JUNIOR SUITE: pokoje ve vyšším patře disponují velkou terasou s lehátky. Zvířata malé rasy jsou povolena, na vyžádání a za poplatek. Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu. Check-in 14.00; check-out 10.00.

Stravování

Polopenze v restauraci BOUGANVILLE - snídaně formou bohatého bufetu, večeře výběr z menu. Salátový bufet, ovoce a dezerty. (Snídaně mohou být podávány i na terase restaurace Miramare, dle počasí.) Plná penze za příplatek - oběd formou bufetu. Nově možnost objednání bezlepkové diety - na vyžádání. BOUGANVILLE – restaurace zaměřená na sardinskou kuchyni. MIRAMARE – luxusní restaurace na terase s výhledem na moře - zde se podávají večeře při svíčkách. Předkrmy u večeře jsou formou bohatého bufetu, první a druhý chod výběrem z menu a saláty, sýry, ovoce a dezerty opět formou bohatého bufetu. Pro hosty ubytované v pokojích Junior suite a Superior, ostatní za poplatek 30€/den po předchozí rezervaci a volné kapacitě. CASABLANCA - restaurace na nádherné terase s výhledem na moře zaměřená na rybí kuchyni má velký výběr vín - pro klienty hotelu 20 % sleva (nevztahuje se na drinky a humry). Stravování zde není zahrnuto v ceně polopenze ani plné penze. BEACH SNACK na hotelové pláži je otevřený v době oběda, od května do září (pizzy, saláty, panini, dezerty, atd.)

Sport a animace

Zdarma půjčovna kol. Za poplatek: tenisové kurty 200m od hotelu či tenisový klub Porto Piccolo (1km), půjčovna aut a lodí, potápěčské centrum (300m) - pro klienty hotelu sleva 10%, sportovní rybolov, Pevero Golf Club (15 km).

Další služby

Za poplatek: kyvadlová doprava do Porto Cerva (pevně stanovené časy ve dne i večer, mimo víkend), prádelna. Hotelová síť Baja hotels nabízí služby s výhodnými cenami. Zdarma vystavená Baja Card umožňuje hotelovým hostům využít služeb, které konkrétní hotel Club Hotel Baja Sardinia nenabízí: AQUA CENTRE v Baia Sardinia sleva 10% BEAUTY CENTRE v hotelu Le Palme sleva 10% PHI BEACH známý svou noční diskotékou a večerním posezením u moře PEVERO GOLF CLUB - Costa Smeralda - sleva 10%

Pláž

Hotelová pláž, vhodná pro šnorchlování s přístupem z mola i z dalších částí malých plážiček, s lehátky a slunečníky zdarma se nachází v zahradě asi 150 m od hotelu, hosté zde mají k dispozici i bar, sprchy a toalety přímo na pláži. Veřejná písečná pláž se nachází vedle hotelu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 35 km
Doba transferu z letiště: 1 h 0 min.

Počasí

Sardínie

22°C Skoro jasno

×