800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CLUB LI GRANITI

Menší, velmi oblíbený hotel s příjemnou atmosférou umístěný na klidném místě a obklopen mediteránskou přírodou. Hotel je postaven z růžové žuly v tradičním Sardinienském stylu. Díky své poklidné atmosféře je vhodný i pro novomanžele.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Popis hotelu

Malý, příjemný hotel s výhledem na moře.

Poloha

na kopci, pláž cca 2 km. Pláž a centrum města Baia Sardinia s obchody, restauracemi a bary cca 3 km (kyvadlová doprava). Olbia cca 30 km.

Vybavení

62 pokojů. Uvítací hala s recepcí a trezory, restaurace, bar, společenské koutky, výtah. Bazén. Lehátková křesla a slunečníky u bazénu.

Ubytování

dvoulůžkové pokoje (A1A/A2A): v sardinském stylu, se sprchou, WC, fénem, telefonem, sat. TV, minibarem, klimatizací. Některé s balkónem nebo terasou. A1A: dvoulůžkové pokoje obsazené 1 osobou. Dvoulůžkové pokoje (A2B): s výhledem na moře. Junior suita (A2C): prostornější, s výhledem na moře. Joker pokoje (A2S): zde ušetříte, neboť výběr vybavení a polohy pokoje přenecháte hoteliérovi.

Stravování

volitelně snídaně nebo polopenze. Snídaně formou bufetu, večeře výběr z menu se salátovým bufetem. Na přání lze na místě zakoupit balíček nápojů (minerální voda, domácí víno, pivo, italská káva a nealkoholické nápoje od 10-23 h, cca 20 €/osoba/den).

Sport/aktivity

posilovna.

Wellness

za poplatek: parní lázeň, sauna, masáže na vyžádání.

Děti

dětské hřiště. Dětská postýlka: do 2 let v ceně. Rezervace v CK.

Info

parkování: v ceně. Domácí zvíře: pouze malé, cca 30 €/pobyt. Příjezd/minimální délka pobytu: denně/3 noci.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 3 km

Počasí

Sardínie

5°C Jasno