800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyEUROVILLAGE CLUB

"Hotelový komplex v živém turistickém letovisku Agrustos na severovýchodním pobřeží ostrova, cca 3 km od Porto Ottiolu (kotviště, půjčovna motorových člunů a plachetnic, možnost hlubinného rybolovu, ve večerních hodinách řada barů a nočních clubů); cca 200–700 m od dlouhé a široké písečné pláže, oddělené od komplexu pouze piniovým hájem (slunečníky a lehátka na pláži zdarma).
"

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotelový komplex se nachází v živém turistickém letovisku Agrustos na severovýchodním pobřeží Sardinie. Město Budoni je vzdáleno cca 3 km, San Teodoro 5 km a Porto Ottiolu s bary a nočními kluby cca 3 km (zastávka linkového autobusu u hotelu).

Vybavení

Hotel se skládá z hlavní 3patrové budovy a přilehlých řadových vilek. Hostům je k dispozici recepce, lobby, bar, restaurace, TV místnost, butik, konferenční místnost, výtah. K venkovnímu vybavení patří bazén, bar u bazénu a terasa na slunění s lehátky a slunečníky zdarma.

Pokoje

Vkusně zařízené pokoje se nacházejí v hlavní budově i v přilehlých vilkách a mají koupelnu/WC, centrální klimatizaci, TV/sat., telefon a balkon nebo předzahrádku. Na vyžádání rodinné pokoje s ložnicí (manželská postel) propojenou s pokojem se 2 oddělenými lůžky nebo palandami.

Zábava

Animační programy pro děti i dospělé, večerní zábavné programy. Jednou týdně sardský večer.

Stravování

Snídaně, oběd a večeře formou bufetu, zdarma karafa vína a vody na osobu. Možnost polopenze.

Náš názor

Hotel přímo u krásné pláže, vhodný pro všechny věkové kategorie.

Pláž

Dlouhá a široká písečná pláž je od komplexu oddělena pouze piniovým hájem (dle polohy pokoje 300–700 m), lehátka a slunečníky zdarma.

Sportovní nabídka

Zdarma 2 tenisové kurty (osvětlení za poplatek), plážový volejbal, lukostřelba, volejbal a stolní tenis.V nedalekém Porto Ottiolu (3 km) za poplatek půjčovna motorových člunů a plachetnic, možnost hlubinného rybolovu, potápěčské centrum.

Děti

Dětské brouzdaliště, hřiště, miniklub a juniorklub. Dětská postýlka (na vyžádání, zdarma).

Karty

VISA, EC/MC, Diners Club.

Web

http://www.topsardinia.it

Počasí

Sardínie

12°C Jasno

×