800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CALIFFO

  • Písečná pláž se nachází 1,5 km od hotelu
  • Nákupní možnosti v blízkosti hotelu

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel vhodný pro nenáročné klienty se nachází v oblasti Quartu. Nejbližší nákupní možnosti, restaurace a bary jsou vzdáleny cca 150 m. Letiště je vzdáleno cca 20 km.

Pláž

Písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře je cca 1,5 km od hotelu. Zdarma jezdí na pláž hotelový shuttle bus. Lehátka, slunečníky, plážové osušky a bar jsou k dispozici za poplatek. Hosté mají k dispozici plážový bar.

Pokoje

Prakticky zařízené klimatizované pokoje (klimatizace v provozu 15. 6.–15. 9.) mají koupelnu se sprchou nebo vanou, WC a TV. Na pokoji je minibar za poplatek a bezpečnostní schránka zdarma. Dětská postýlka na vyžádání za poplatek cca 6 EUR/den.

Stravování

Snídaně nebo polopenze.

www.hotelcaliffo.com

Poznámky

UPOZORNĚNÍ: V době přípravy katalogu nebyla v letovisku Quartu S. Elena vybírána povinná pobytová taxa. Upozorňujeme však, že tato taxa může být místní autoritou zavedena během sezóny. Přibližná výše této taxy je v jiných letoviscích cca 1–2,5 EUR/osoba/den a je splatná na místě.

Popis

Hotel svým hostům nabízí vstupní halu s recepcí, restauraci, konferenční místnost a minimarket. V areálu hotelu je k dispozici 1 bazén se sladkou vodou (dětský bazén je jeho součástí). Lehátka a slunečníky jsou u bazénu zdarma. Oficiální kategorie hotelu je 4*.

Internet

Wi-Fi připojení je na recepci a na některých pokojích zdarma. Internetový koutek zdarma.

Sport a zábava

Poblíž hotelu si mohou hosté zdarma zahrát basketbal, fotbal, minigolf a tenis i s osvětlením. Za poplatek mohou využít cca 5 km od hotelu plážový volejbal, cca 3 km od hotelu fitness centrum, cca 2 km od hotelu golf, saunu, masáže a cca 10 km od hotelu se mohou svézt na koni.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 20 km
Nákupní možnosti: 150 m

Počasí

Sardínie

22°C Jasno

×