800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCALA GONONE BEACH VILLAGE

  • Pláž ve vzdálenosti cca 800 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel leží na mírném svahu s krásným výhledem na záliv Orosei a je součástí parku se středomořskou vegetací.

Charakteristika

Hotel s panoramatickou pozicí u zálivu Orosei je ideálním místem pro rodiny s malými i velkými dětmi, pro které je přichystáno mnoho zábavných aktivit.

Vybavení

Klientům je k dispozici klimatizovaná vnitřní restaurace a krytá restaurace na venkovní verandě, TV místnost, čítárna, klimatizovaný konferenční sál (500 míst), venkovní divadlo, bazén s částí pro děti, 3 bary - u bazénu s Wi-Fi zónou, bar u divadla a u diskotéky (předem stanovená otevírací doba), obchod s tabákem a novinami, butik, kadeřnictví a kosmetika, vláček z/na pláž ve stanovených časech a na stanovených místech. Wi-Fi zdarma v baru u bazénu.

Ubytování

Pokoje se nacházejí v elegantních budovách středomořského stylu. Všechny jsou s vlastním vchodem, vybavené klimatizací, TV, mini-barem (platí se na místě), telefonem, fénem, trezorem, koupelnou a verandičkou nebo patiem. Třílůžkové pokoje jsou s přistýlkou nebo palandou. Čtyřlůžkové pokoje jsou všechny s palandou, a proto jsou vhodné především pro rodinu s dětmi, ne pro dospělé. Děti 0-2 roky na lůžku s rodiči nebo ve vlastní postýlce zdarma. V hotelu je možno rezervovat postýlku za poplatek € 10/noc. Dětskou postýlku pro dítě 0-2 roky možno umístit do všech typů pokojů. Jednolůžkové pokoje jsou vždy na vyžádání - dle aktuální kapacity hotelu.

Stravování

Snídaně, obědy a večeře formou bufetu. V ceně k jídlu voda a víno.

Pro děti

Bazén 1000 m2 s odděleným prostorem pro děti, amfiteátr pro večerní zábavu, dětské hřiště. Dětské kluby jsou rozděleny podle věkových skupin: Infant 0 - 2 roky - oddělená část dětského hřiště, herna pro děti do 2 let, biberoneria. Infant Club 3 - 6 let - oddělená část dětského hřiště, bohatý program denních animací a zábavy (dětské hřiště, ateliér, divadelní dílna, exkurze do chráněného parku s hrami v přírodě, video místnost, herna pro děti, začátečnické lekce plavání a tenisu), Mini Beach se zábavou na pláži a v bazénu, jizdy na poníkovi, piknik. Nutná účast rodičů v tomto dětském klubu - zejména u stravování - personál miniklubu plní pouze podpůrnou funkci! Mini Club 7 - 9 let - oddělená část dětského hřiště, bohatý program denních animací a zábavy, ateliér, divadelní dílna, exkurze do chráněného parku s hrami v přírodě, video místnost, herna pro děti. Junior Beach se zábavou na pláži nebo v bazénu, jízdy na poníkovi, piknik, turnaje ve stolním fotbálku. Maxi Club 10 - 13 let - sportovní aktivity s trenérem, hry, tanec a zábava, videohry. Bohatý program denních animací a zábavy, dětské hřiště, divadelní dílna, exkurze do chráněného parku s hrami v přírodě, video místnost s filmy pro teenagery, Teen Beach se zábavou na pláži a v bazénu, kolektivní kurzy jízdy na koni, piknik, turnaje ve stolním fotbálku, škola tance, kolektivní kurzy plavání a tenisu. YOUNG CLUB 14 - 17 let - zábavní a sportovní akce.

Sport a animace

Bazén (1000 m2) s oddělenou částí pro děti, fotbalové hřiště a tenisové kurty s umělou trávou, fitness, kanoe, pétanque, lekce salsy, kolektivní kurzy plavání, tenisu, kanoe, po dohodě možnost kolektivních kurzů jízdy na koni. Divadlo pro večerní programy a kabaret.

Pláž

Pláž je vzdálena přibližně 800 metrů od hotelu. Na pláži je jemný písek smíchaný s růžovým štěrkem. Ve stanovených intervalech a ze stanovených míst jezdí na pláž vláček. Na pláži k dispozici slunečníky s lehátky (1 slunečník a 2 lehátka na pokoj).

Poplatky na místě

Dětská postýlka pro dítě 0-2 roky - na základě rezervace: € 10/noc; Malé zvíře: € 50/týden. Klubová karta: € 35/os./týden. Klubová karta zahrnuje: dětský klub, vstup do bazénu, denní program s hrami a turnaji, večerní představení v amfiteátru, lekce plaávání, tenisu, body building, step, aerobik a aqua aerobik, fitness, tenis, fotbal, škola salsy a merengue. Dětské kluby jsou rozděleny podle věkových skupin. Plážový servis: 1 slunečník a 2 lehátka na pokoj.

Počasí

Sardínie

12°C Skoro jasno

×