800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyCALA GONONE BEACH VILLAGE

  • Pláž ve vzdálenosti cca 800 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

cca 800 m od pláže s hrubým růžovým pískem /drobnými kamínky (zdarma doprava hotelovým shuttle busem na pláž a zpět), cca 1,2 km od městečka s restauracemi, kavárnami a přístavem; cca 5-10 min procházkou od hotelu Palmasera Village.

Vybavení

recepce, TV místnost, konferenční místnost, restaurace, venkovní bazén (slunečníky a lehátka zdarma), bar u bazénu, shuttle bus na pláž (zdarma), slunečníky a lehátka na pláži zdarma (1 slunečník a 2 lehátka/ pokoj), amfiteátr, obchůdky se suvenýry, beauty salon, hřiště na mini-fotbal, tenisový kurt, sportovní a animační programy. 

Ubytování

příjemně zařízené pokoje v typickém středomořském stylu s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), klimatizací, trezorem, SAT/TV, mini-ledničkou, verandou. Přistýlky mohou být řešeny formou palandy.

Pro děti

mini-klub (v italštině), dětské hřiště, oddělená část bazénu.

Náš názor

Příjemný prázdninový komplex posazený terasovitě směrem do zátoky Cala Gonone, jedné z nejkrásnějších na ostrově, ideální volba pro strávení letní dovolené v typickém italském stylu.

Strava

Snídaně:bufetové
Obědy:bufetové (vč. vína a nealkoholických nápojů)
Večeře:bufetové (vč. vína a nealkoholických nápojů)

Služby za poplatek

služby beauty centra, minibar (na pokoji), trezor, dětská postýlka - na vyžádání, za poplatek v místě 100 EUR/týden nebo vlastní zdarma.

Povinné příplatky

dle rozhodnutí/vyhlášky místních úřadů může být vybírána pobytová taxa - cca 3-4 EUR/os./den. Aktuálně není pobytová taxa vybírána, upozorňujeme, že může být úpravou místní vyhlášky zavedena a její výše se i během sezóny může změnit.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1,2 km

Počasí

Sardínie

10°C Skoro jasno