800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CALA DI FALCO

  • Aktivní dovolená
  • Pláž se nachází v těsné blízkosti

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Na vjezdu do Costa Smeralda,pouhých 100 m od centra malebného městečka Cannigone, s malým přístavem a řadou obchodů, na strategické poloze, jen několik minut od nejznámějších pláží, leží oblíbený resort Cala di Falco. Lokalita Cannigione je ideálním výchozím bodem pro poznávání krás severní části ostrova jako například národní park na ostrově La Maddalena, městečko Palau (večerní trhy), ostrov Caprera, mondénní letoviska Porto Cervo, Porto Rotondo a další zajímavá místa oblasti Costa Smeralda. Na celý den lze také doporučit výlet na ostrov Korsika. Vzdálenost od letiště a přístavu v Olbii - 30 km

Charakteristika

Oficiální přívlastek hotelu "Il Dinamico" = dynamický, neboli aktivní dovolená.

Vybavení

Klienti hotelu "Il Borgo" i hotelu "La Rotonda" mají k dispozici recepci (24 hodin denně), 2 restaurace - "La Poiana" a panoramatická "La Terrazza" (za příplatek), bar La Poiana a piano bar u bazénu, konferenční sál pro 150 osob, tenisový kurt (zdarma, večer osvětlený), hřiště na plážový volejbal (zdarma), bazén pro dospělé u hotelu "Il Borgo" slunečníky s lehátky (omezená kapacita) a službou plavčíka, bazén pro děti v rámci Mini Clubu rovněž se slunečníky a lehátky. V části La Rotonda je rovněž k dispozici bazén . Wi-Fi zdarma v prostorách recepce a u baru.

9000

Ubytování

Resort tvoří 2 hotelové části "Il Borgo" ****Superior a "La Rotonda" ****. Pokoje v obou hotelích mají vlastní sociální zařízení se sprchou, fén, klimatizaci, trezor, TV/SAT, telefon, minibar, plážové osušky v ceně, verandu s nábytkem. Hotel "Il Borgo" nabízí celkem 120 pokojů zařízených v sardském stylu s využitím architektonických prvků a materiálů typických pro oblast Costa Smeralda. Kategorie hotelu "Il Borgo": STANDARD 1/2: manželské lůžko (na vyžádání možnost 2 odděleným lůžek). Max. obsazenost 2 dospělí. JUNIOR SUITE 1/2+1: ložnice s manželským lůžkem, obývací část s rozkládacím křeslem pro 1 osobu. Max. obsazenost 2 dospělí + 1 dítě do 14 let. SUITE 2+2: ložnice s manželským lůžkem (2 oddělená lůžka na vyžádání), obývací část se 2 rozkládacími křesly pro 1 osobu nebo rozkládacím divanem pro 2 osoby. Max. obsazenost 2 dospělí + 2 děti 2 - 14 let. SENIOR SUITE: ložnice s manželským lůžkem (2 oddělená lůžka na vyžádání), pokoj se 2 oddělenými lůžky, obývací pokoj se 2 rozkládacími lůžky nebo rozkládacím divanem pro 2 osoby. Min. obsazenost 4 osoby. Max. obsazenost 4 dospělí, + 2 děti 2 - 14 let.

Stravování

Polopenze: snídaně formou bufetu v restauraci "La Poiana" naproti bazénu (od 7:30 - 10:30 hod.). Večeře formou bohatého bufetu s nabídkou typické středomořské a lokální kuchyně v restauraci "La Poiana" (19:30-21:30 hod v období 16.5.-19.6. a 29.8.-3.10. a 20:00-22:00 hod. v ostatních obdobích). Nápoje nejsou v ceně. Za příplatek a na objednávku možná servírovaná večeře v elegantní restauraci La Terrazza. Po dohodě s hotelem na místě je možné večeři vyměnit za středomořský brunch. Na vyžádání možnost bezlepkových pokrmů (nutno avizovat při rezervaci). Za příplatek možno dokoupit oběd formou středomořského brunche (13:00-14:30) - lehký bufet s nabídkou salátů, menších teplých pokrmů, studené pokrmy na bázi cereálií, zelenina, ovoce, místní sýry. Mimo hlavní sezónu hotel může podávat brunch servírovaný.

Pro děti

Biberoneria (místnost pro přípravu pokrmů pro miminka včetně surovin) - zdarma otevřeno 24 hod. denně v období 24/5-4/9. Byby Club - pro děti od 18 měsíců do 3 let, Mini Club pro děti od 4 - 13 let zdarma od 9:00 - 13:00 hod. a od 15:00 - 18:30 hod. Pro vstup do klubů je potřeba lékařské potvrzení o bezinfekčnosti ne starší 3 dnů. Pro rodiče, kteří si chtějí užít večer bez dětí je možné využít kolektivní asistence pro děti od 18 měsíců do 5 let, každý večer od 20:30-23:00 hod. ( služba za poplatek ). Možnost pronájmu dětského kočárku (€20/pobyt) - nutná rezervace!

Sport a animace

Klienti mají k dispozici v ceně pobytu 3 bazény - největší hlavní bazén k dispozici pro klienty hotelu a klienty ubytované ve vilách s lehátky a slunečníky, dětský bazén s asistencí v zóně mini klubu, bazén v části La Rotonda menší bazén vybaven rovněž lehátky a slunečníky, tenisové kurty, plážový volejbal. Za poplatek na místě lze zajistit půjčení gumových člunů a lodí v přístavu, lodní výlety, půjčení auta, motocyklu, sportovní rybolov, potápění, vodní sporty, jízdu na koních. V hotelu Capo D'Orso je golfové hřiště s 9 jamkami Pitch & Putt, dostupné také vodní dopravou Delphina Express.

Wellness & beauty

Na objednávku a za příplatek v recepci hotelu je možné využít služby Wellness centra L'Incantu v hotelu Capo D'Orso Thalasso & Spa 5* (doprava lodí) - služby recepce, bazény s mořskou vodou vyhřívané na různou teplotu, 10 moderních kabin s Thalasso službami, masážemi a různými procedurami, turecká lázeň, relaxační místnost, sluneční terasa.

Pláž

Veřejná písečná pláž městečka Cannigione se nachází jen pár metrů od hlavního bazénu hotelu, přes silnici. Plážový servis v ceně ( do vyčerpání kapacity). Resort zajišťuje hotelovým klientům zdarma kyvadlovou dopravu na krásnou veřejnou pláž Mannena (plážový servis na těchto plážích za poplatek, transfer jezdí v předem stanovené hodiny, mimo soboty). Plážová osuška v ceně pobytu. Resort za poplatek nabízí výlet člunem Delphina Express s koupáním na ostrovech souostroví La Maddalena a kouzelných plážích pobřeží Costa Smeralda.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 30 km
Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Sardínie

18°C Skoro jasno

×