800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL & BEACH CLUB COLUCCIA

Architektonicky a designově zajímavě řešený hotel, na severovýchodním pobřeží Sardinie, přímo naproti ostrovu Li Spargi, v oblasti Coluccia Penisula – součást souostroví La Maddalena, aneb ta pravá Sardinie, krásná písčitá pláž od hotelu necelých 50 metrů, přístupná přes piniový háj (slunečníky, lehátka a osušky na pláž zdarma).

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

architektonicky a designově zajímavě řešený hotel, na severovýchodním pobřeží Sardinie, přímo naproti ostrovu Li Spargi, v oblasti Coluccia Penisula – součást souostroví La Maddalena, aneb ta pravá Sardinie, krásná písčitá pláž od hotelu necelých 50 metrů, přístupná přes piniový háj (slunečníky, lehátka a osušky na pláž zdarma).

Vybavení

recepce, restaurace, bar, panoramatická terasa s výhledem na bazén (slunečníky a lehátka zdarma).

45000

Služby za poplatek

půjčovna šlapadel, vodní sporty a další aktivity cca 4 km od hotelu, vyjížďky na koních cca 12 km, Golf Club Pevero cca 45 km od místa.

Ubytování

moderní pokoje v minimalistickém stylu – standardní klimatizované pokoje s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), trezorem (za poplatek), SAT/TV, telefonem, minibarem, balkonem/menší terasou; pokoje "Superior" s výhledem na moře.

Pláž

cca 50 m od písčité pláže

Náš názor

Moderní menší, velmi příjemný hotel u krásné písčité pláže, s kompletním plážovým servisem v ceně, pro pohodovou a maximálně relaxační dovolenou v místě k poznání té "pravé" Sardínie.

Strava

Snídaně:bufetové
Večeře:bufetové

Počasí

Sardínie

15°C Skoro jasno

×