800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTMÁNY COSTA PARADISO

Potápěčský ráj pro nováčky i zkušené za velmi zajímavé ceny.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

ubytování v řadě soukromých vilek/apartmánů v turistické lokalitě Costa Paradiso, v okolí bary, restaurace, pizzerie, obchody, sportovní centrum s tenisovými kurty, potápěčské centrum, půjčovna jízdních kol a motorových sportů.

Vybavení

zpravidla vyhrazené parkoviště - nelze garantovat CK.

Služby za poplatek

dětská postýlka, ložní a koupelnové prádlo.

Ubytování

mono 3: obývací pokoj s kuchyňským koutem, manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky a případně 1 samostatným lůžkem ( přistýlkou), koupelna a soc. zařízení, balkon nebo terasa; bilo 4 - 1 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelna a soc. zařízení, balkon nebo terasa, trilo 6: 1 ložnice s manželskou postelí či 2 samostatnými lůžky, 1 ložnice se dvěma samostatnými lůžky nebo palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacím gaučem pro 2 osoby, koupelna a soc. zařízení, balkon nebo terasa. Za příplatek - na vyžádání, lze objednat apartmány vzdálené cca 600 m od pobřeží nebo s možností využívaní společného bazénu vzdáleného cca 300m ( služby nelze kombinovat).

Pláž

cca 80m - 3 km od skalnaté pláže , cca 300 m - 3 km od písčité pláže

Náš názor

Ideální cenová varianta ubytování v dané oblasti, byt poněkud nekonkrétní - nicméně již roky nejvíce vyhledávané, vhodné pro potápěče až 30 různých ponorů - a to i pro nováčky.

Strava

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 100 m

Počasí

Sardínie

14°C Jasno

×