800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LI ROSI MARINI

Hotel ležící na panoramatickém místě přímo na pobřeží, s nezapomenutelnými západy slunce.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Costa Paradiso, pláž/skalnatá – 0 m, pláž/písčitá – 700 m, centrum – 1 km.

Ubytování

2lůžkové pokoje s možností 1–2 přistýlek, zpravidla balkonem či terasou; přistýlky jsou formou samostatného lůžka či rozkládacího křesla/gauče či palandy. 1lůžkový pokoj vždy bez balkonu a terasy na vyžádání.

Vybavení

Hotelové pokoje jsou umístěny v 1–3podlažních řadových vilkách, většina se svým vlastním vchodem, balkonem, malou terasou či předzahrádkou; pod hotelem na skalách je umístěno dřevěné molo s plážovým servisem. K vybavení patří recepce/společenská místnost/WiFi připojení k internetu, bazén s mořskou vodou, lehátky a slunečníky, restaurace s venkovní panoramatickou terasou, bar/piano bar/společenská místnost s TV, snack bar, plážový servis, parkování; za příplatek též tenisové kurty, potápění, pronájem člunů.

Stravování

Polopenze, možnost plné penze za příplatek. Snídaně: bufetové. Večeře: servírované menu s výběrem ze 2 teplých předkrmů a 3 hlavních jídel s přílohou, servírovaný dezert či ovoce či sýry, bufet studených předkrmů a salátů, nápoje za poplatek. Obědy: servírované menu s výběrem ze 2 teplých předkrmů a 3 hlavních jídel s přílohou, servírovaný dezert či ovoce či sýry, bufet studených předkrmů a salátů, nápoje za poplatek.

Pláž

Přímo u skalnaté pláže, 700 m od písčité pláže.

Náš názor

Hotel ležící na panoramatickém místě přímo na pobřeží, s nezapomenutelnými západy slunce.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Sardínie

15°C Jasno

×