800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyVILLAS RESORT

Nově postavený, elegantní hotel Villas Resort ležící v lokalitě Costa Rei na jihovýchodním pobřeží Sardinie je ideálním místem pro relaxační a wellness dovolenou. Komplex je obklopený divokou přírodou a vzdálený jen 500m od krásné písečné pláže.

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

Poloha

Hotel je vzdálen přibližně 60 km od Cagliari a asi 1 km od centra turistického střediska Costa Rei, kde je k dispozici řada obchodů, restaurací a kaváren.

Strava

Polopenze s možností dokoupení plné penze. Snídaně jsou bufetové a večeře jsou podávány formou “á la carte”. Příležitostně hotelová restaurace nabízí tématické večeře s živou hudbou.

Pláž

Hotelová pláž je vzdálená pouhých 500 m a je vybavená plážovými lehátky a slunečníky. Přestože je pláž v pěší vzdálenosti od hotelu, hosté mohou využít zdarma kyvadlové dopravy.

Vybavení

Budova postavená v jednoduchém typicky mediteránském stylu harmonizuje s okolní krajinou. V rámci hotelu je hostům k dispozici restaurace, bar, venkovní bazén, tenisový kurt a hřiště na volejbal. V dostupné vzdálenosti od hotelu se nachází golfové hřiště a možnost vyjížděk na koni. Hotel nabízí službu hlídání dětí a v hotelovém spa centru řadu sportovních i relaxačních masáží.

Ubytování

Pokoje jsou plně klimatizované, jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, vysoušečem vlasů, TV, lednicí, trezorem a telefonem. Všechny pokoje mají k dispozici balkon nebo terasu.

Možnosti ubytování

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 1 km

Počasí

Sardínie

10°C Jasno