800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CALA LUAS

již rezervován 20 x

  • Menší městečko Marina Cardedu vzdálené 1 km od hotelu
  • Vzdálenost od písečné pláže je 150 m

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Náš názor

Hotelový komplex ve stylu typické sardinské vesničky s tradiční jednoduchou architekturou zasazený v zahradě se středomořskou vegetací, u krásné písčité pláže s průzračně krystalovou vodou.

Poloha

u písčité pláže (při vstupu do vody drobné oblázky/kamínky); hotelový areál - zahradu od pláže odděluje piniový háj, pláž vzdálená cca 200 m od centrální části komplexu, cca 3 km do malého městečka Cardedu, cca 12 km od Tortoli, cca 115 km od Cagliari.

Vybavení

recepce, restaurace, bar s terasou u bazénu, menší venkovní bazén s částí pro děti, slunečníky a lehátka u bazénu (zdarma), 1 slunečník/2 lehátka pro každý pokoj na pláži od 3. řady (zdarma), hřiště na minifotbal, parkoviště, v hlavní sezóně animační programy (v italštině).

Ubytování

standardní pokoje v tradičním jednoduchém stylu s koupelnou a soc. zařízením (vysoušečem vlasů), SAT/TV, klimatizací, trezorem, miniledničkou, některé pokoje s větším oknem, popř. francouzským oknem/společným balkonem nebo společnou terasou či teráskou před pokojem - nelze garantovat, pokoje jsou rozmístěné v celém areálu - v centrální části cca 200 m od pláže a v části areálu nad příjezdovou silnicí - cca 300-400 m od pláže; pokoje Superior: plazmová TV, větší lednička, balkon nebo veranda (i společná), slunečníky a lehátka v 1. nebo 2. řadě.

Strava

all inclusive

All inclusive: plná penze formou bufetu, voda a víno během oběda a večeře, konzumace v Open baru u bazénu 10.00-23.00 hod. (s pauzou od 12.30 a od 19.30 hod. na 40 min.): nealkoholické nápoje z automatu, káva, vybrané alkoholické nápoje: pivo, víno, gin, vodka, rum, grappa, amaretto, limoncello

Pro děti

dětské hřiště, oddělená část bazénu.

Služby za poplatek

dětská postýlka (na vyžádání předem - za poplatek v místě 10 EUR/den), bar na pláži (není součástí hotelu).

Počasí

Sardínie

15°C Jasno

×