800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PERDEPERA RESORT

Resort je zasazen do krásné ještě divoké přírody, 80 metrů od nádherné pláže. Leží na východním pobřeží Sardinie, v oblasti Ogliastra ve vzdálenosti 6 km od městečka Cardedu a 10 km od města Bari Sardo. 4 km od hotelu se nachází slavná pláž s bílým pískem a s červenými útesy Su Sirboni.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Resort je zasazen do krásné ještě divoké přírody, 80 metrů od nádherné pláže. Leží na východním pobřeží Sardinie, v oblasti Ogliastra ve vzdálenosti 6 km od městečka Cardedu. 4 km od hotelu se nachází slavná pláž s bílým pískem a s červenými útesy Su Sirboni.

Středisko

Marina di Cardedu

Vybavení resortu

Recepce, zóna s Wi-fi, restaurace, bar, amfiteátr, velký bazén se sladkou vodou, dětské hřiště s malým bazénem, vnější nehlídané parkoviště, místnost pro péči o miminka (zde se hradí strava a nápoje pro miminka). Novinový stánek, prodej výletů, půjčovna aut.

Pokoje

Pokoje jsou umístěny za hlavní budovou v přízemních řadových domcích v zahradě. Mají samostatný vchod, vybavenou terasu a předzahrádku. Jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, fénem, klimatizací, telefonem, trezorem a televizí. Konzumace z minibaru za poplatek. Standard: manželské lůžko, možnost přistýlky. Family: 2 oddělené přistýlky a koupelna v přízemí, manželské lůžko ve zvýšeném patře. Některé pokoje jsou vybavené kuchyňským koutem, jehož používání je nutné zamluvit již v momentu rezervace. Za používání kuchyňského koutu se platí na místě poplatek (úklid musí zajistit klient).

Stravování

V částečně venkovní restauraci se podává plná penze: snídaně a oběd bufetovou formou, večeře 3x bufet a 4x servírovaná. Perlivá a neperlivá voda z automatu a stolní víno k jídlu v ceně.

Sport a zábava

Zdarma: 2 tenisové kurty se syntetickou trávou (večerní osvětlení za poplatek), beach volejbal, ping pong. Za poplatek: Mini klub (přijímají se děti od dovršených 4 let), Indi klub, Junior klub (zábavu pro děti a mládež zajišťují anglicky hovořící asitenti), horská kola, windsurf, kánoe, potápění (externí služba), kurzy s instruktory. Všechny sportovní aktivity jsou vedeny anglicky mluvícími instruktory.

Pláž

80 m od resortu se nachází dlouhá a široká písečná pláž, smíchaná s oblázky, mořské dno je zde poměrně hluboké. Na pláž se dochází pěšinkou od bazénu, přejde se dřevěný můstek a projde se piniovým hájem. 1 slunečník a 2 lehátka/pokoj jsou v ceně pobytu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km
Doba transferu z letiště: 2 h 0 min.

Počasí

Sardínie

18°C Jasno