800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL PERDEPERA RESORT

  • Klidné přírodní prostředí
  • Animační programy

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Charakteristika

Hotel se sportovním zázemím v těsné blízkosti moře, v klidné lokalitě vhodný pro rodinnou dovolenou, ale také pro páry či výlety za poznáním.

Poloha

Resort Perdepera leží na východním pobřeží Sardinie, v jižní části kraje Ogliastra, 25 km od přístavního města Arbatax a asi 6 km od městečka Cardedu se službami, obchůdky a trhem. Tato oblast je charakteristická dlouhými bílými plážemi Marina di Cardedu a Su Sirboni, v okolí se dále nachází archeologická naleziště: nurág Perda e Pera - odtud název hotelu Perdepera, Domus de Janas v oblasti Cucuddadas a svatá studna Su Presoneddu. Vzdálenost od letiště v Cagliari 132 km (cca 2 h).

Vybavení

Resort je zasazen do ještě divoké přírody. Hlavní budova nabízí služby recepce, restauraci a bar. Hotel disponuje velkým sladkovodním bazénem s vyhrazenou částí pro děti a relaxační zónou jen pro dospělé s novým hydromasážním bazénem. Pro děti se v resortu nachází dětské hřiště v blízkosti bazénu, 2-3 dětské kluby a kojenecký koutek. Dále je v areálu amfiteátr, tenisové kurty a sportovní zázemí, wellness centrum, obchůdek a tabák, půjčovna aut a vnější nehlídané parkoviště. Blízká dlouhá pláž je od hotelu oddělena piniovým hájem. Wi-Fi v hale u recepce a u baru, zdarma. Zvířata nejsou povolena.

Ubytování

Všech 131 pokojů je umístěno ve skupinkách nízkých řadových vilek, které jsou ponořeny do rozkvetlé zahrady za hlavní budovou. Přízemní domky ve středomořském stylu mají nezávislý vchod ze zahrady, vybavenou terasu a předzahrádku. Pokoje mají individuální klimatizaci a jsou vybaveny TV, minibarem, trezorem, telefonem a sušákem na prádlo. Některé pokoje jsou vybaveny kuchyňským koutem, jehož používání je nutné zamluvit již v momentu rezervace. Za používání kuchyňského koutu se platí na místě poplatek (úklid musí zajistit klient).

Stravování

Plná penze s nápoji. V částečně venkovní restauraci se podává snídaně, oběd a večeře bufetovou formou, (zejména anglosaské menu a mezinárodní kuchyně). Upozornění - večeře jsou v týdnu 3x bufetovou formou a 4x servírované. Nápoje ze samoobslužných automatů jsou v ceně stravování (perlivá a neperlivá voda, domácí bílé, červené a růžové víno, nealkoholické nápoje). Personál mluví převážně anglicky. Dále je zde typicky sardinská restaurace s impozantním krbem (vždy za plnou platbu, není součástí polo- či plné penze).

Pro děti

Za poplatek: mini klub pro děti od 4 let a indi klub (případně ještě junior klub), kde zábavu o děti a mládež zajišťují italsky a anglicky hovořící animátoři. Kojenecký koutek - místnost pro péči o miminka (strava a nápoje k úhradě na místě).

Sport a animace

Zdarma: 2 tenisové kurty se syntetickou trávou (večerní osvětlení a privátní lekce tenisu za poplatek), plážový volejbal, ping pong, stolní fotbal, horská kola (možnost i organizovaných výletů), fitness a aqua gymnastika. Za poplatek: windsurf, kánoe a plachetnice, potápění a šnorchlování (externí služba, potápěčské centrum se nachází přímo v hotelové zahradě), kurzy s instruktory (tenis, windsurfing, jízda na plachetnici). Všechny sportovní aktivity jsou vedeny anglicky mluvícími instruktory.

Pláý

Pouhých 80 m od resortu se táhne dlouhá a široká písčito-oblázková pláž Marina di Cardedu, mořské dno zde klesá poměrně strmě do průzračného moře. Plážový servis (slunečník a 2 lehátka/pokoj) a osušky zdarma (výměna osušek 1x během týdne). 4 km od hotelu se nachází slavná pláž s bílým pískem a s červenými útesy Su Sirboni.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 6 km
Doba transferu z letiště: 2 h 0 min.

Počasí

Sardínie

22°C Jasno

×