800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL POZZO SACRO

Osobitý hotel Pozzo Sacro postavený v tradičním Sardinienském stylu. Hotelový komplex je umístěn na kopci, uprostřed nádherné přírody s výhledem na záliv Olbia. Hotel je tvořen dvanácti elegantními vilkami rozmístěnými okolo centrálního patia. Díky kvalitě ubytování i poskytovaných služeb je tento hotel vhodný pro romatické pobyty i náročnější klientelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Osobitý hotel Pozzo Sacro postavený v tradičním Sardinienském stylu. Hotelový komplex je umístěn na kopci, uprostřed nádherné přírody s výhledem na záliv Olbia. Hotel je tvořen dvanácti elegantními vilkami rozmístěnými okolo centrálního patia. Díky kvalitě ubytování i poskytovaných služeb je tento hotel vhodný pro romatické pobyty i náročnější klientelu. Hotel je vzdálen jen 7 km od letiště v Olbii. Prehistorický monument „Pozzo Sacro Sa Testa“ se nachází jen 50m od komplexu. Známé letovisko Porto Rotondo leží přibližně 15 km od hotelu.

Ubytování

Všechny pokoje v hotelu jsou klimatizované, jsou vybaveny vlastním příslušenstvím, minibarem, kabelovou televizí a telefonem.

Vybavení

V hotelu je hostům k dispozici restaurace s terasou a výhledem na záliv, bar, venkovní bazén s opalovací terasou vybavenou lehátky. Hotel organizuje pronájmy aut, skútrů i motorových člunů.

Stravování

Snídaně; s možností zajištění polopenze. Restaurace, která je vybavena terasou s výhledem na záliv, nabízí speciality mezinárodní i místní kuchyně.

Pláž

Písečná pláž „Pittulongu Beach“ leží přibližně 1,5 km od hotelu.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 15 km
vzdálenost od Letiště: 7 km

Počasí

Sardínie

22°C Skoro jasno

×