800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL VILY ORISTANO

"Krásná dlouhá písečná pláž 100 – 800 metrů od vilek; v okolí další krásné pláže."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

středisko Oristano na poloostrově Sinis, přibližně v polovině západního pobřeží Sardinie, ráz zdejší krajiny poněkud odlišný od ostatních míst - krajina drsnější, podél pobřeží hlavně útesy, není zde tak široká infrastruktura ubytovacích kapacit jako na jiných místech; pro příznivce Sardinie však právě tato oblast představuje pravou Sardinii, kam ještě nepronikl turismus a jakoby se zde zastavil čas; pobyt v této oblasti vhodný také pro milovníky historie a všechny toužící po absolutním soukromí bez „komerčních“ vymožeností - diskoték, barů a večerního života; krásná dlouhá písečná pláž 100 – 800 metrů od vilek; v okolí další krásné pláže.

Vybavení

vilky s bazénem nebo bez - rozlišení dle ceníku, parkování.

Služby za poplatek

ložní a koupelnové prádlo 18 EUR/os., dítě 0-2 roky vč. postýlky - 30 EUR/týden (nutno vyžádat předem).

Ubytování

vily na západním pobřeží pronajímané soukromými majiteli - každá z vilek originální a útulně zařízená; všechny vily v blízkosti moře; vily nadstandardní svou velikostí, typologií a vybavením, některé s grilem. Zpravidla obývací místnost s kuchyňským koutem, příp. rozkládacím sofa, ložnice s manželským lůžkem, popř. druhá ložnice s 2 lůžky nebo palandou. Ve většině TV nebo SAT/TV, pračka.

Pláž

cca 100 - 800 m od písčité pláže

Náš názor

Velmi vyhledávané ubytování v klidném místě pro ty, kteří chtějí zažít tu pravou sardinskou atmosféru daleko od rušných letovisek. Bývá rychle vyprodáno - doporučujeme včasnou rezervaci, novinka pro léto 2011.

Počasí

Sardínie

22°C Jasno

×