800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyRESIDENCE ALBA DORATA

Hotel se nachází na malém kopci, odkud je nádherný výhled na okouzlující záliv Sas Linnas Siccas (část zátoky Cala Liberotto, v zálivu Orosei). Vzdálenost od Orosei 10 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Apartmány

Ubytování v prostorných apartmánech včetně klimatizace a terasy s venkovním posezením. Mají plně vybavený kuchyňský kout, lednici, TV, telefon.
Mono : obývací část s kuchyňským koutem s rozkládacím dvoulůžkem, možnost 3.lůžka.
Bilo : ložnice s manželskou postelí, obývací část s kuchyňským koutem a rozkládacím dvoulůžkem.
Trilo : v přízemí je obývací část s rozkládacím gaučem pro 1-2 isiby, kuchyňský kout, ložnice s manželskou postelí, v prvním patře se nachází druhá ložnice se 2-3 lůžky a příslušenství.
Na místě se platí vratná kauce 10,-EUR.

Pláž

Jedna z nejkrásnějších bílých pláží se nachází 600 m od resortu. Transfer na pláž, lehátka a slunečníky za poplatek.

Poloha

Areál se nachází na malém kopci, odkud je nádherný výhled na okouzlující záliv Sas Linnas Siccas (část zátoky Cala Liberotto, v zálivu Orosei). Vzdálenost od Orosei 10 km. V 1 km vzdáleném centru Sos Alinos se nachází supermarket, restaurace, lékař, lékárna.

Sport a zábava

V rámci klubové karty (od 5 let) denní a večerní animační programy, miniclub (od 5 do 10 let), sportovní náčiní, kolektivní kurzy plavání, aquagym, aerobicu, turnaje, hry. Půjčovna horských kol za poplatek, potápěčské centrum v blízkosti.

Stravování

Bez stravování.

Vybavení areálu

Recepce a společenská místnost s TV, restaurace s pizzerií, bar u bazénu. 2 bazeny se sladkou vodou (pro dospělé a děti) s lehátky a slunečníky do vyčerpáníkapacity zdarma, parkoviště. 100 metrů od resortu je mini-market.

Počasí

Sardínie

16°C Polojasno

×