800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyDELPHINA - RESIDENCE IL MIRTO

  • Ubytování v apartmánech s vlastním vchodem

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nachází se v nádherné zátoce s omezeným přístupem, nedaleko proslulé skály Roccia dell´Orso ve tvaru medvěda, pouhé 4 km od Palau a 40 km od Olbie naproti souostroví La Maddalena a Costa Smeralda, a přesto na velmi klidném a neobyčejně relaxačním místě.

Příplatky

Neuklizený kuchyňský kout €30/apartmán.

Poplatky na místě

Povinné: vratná kauce €150/apartmán. Nepovinné (fakultativní): úklid během týdne na vyžádání €25/bilo, €30/trilo.

Charakteristika

Rezidence v zeleni olivovníků a jalovců bujného parku Cala Capra, s apartmány kolem velkého bazénu s mořskou vodou, je ideální pro rodiny s dětmi.

Vybavení

Oficiální přívlastek hotelu "Il Lussureggiante" = dovolená v bujné vegetaci panenské přírody, celý areál je protkán cestičkami a schůdky schovanými v zeleni. Centrum areálu tvoří velký bazén s mořskou vodou a dohledem plavčíka. Klientům je k dispozici recepce (10-13 a 17-20 h), restaurace, snack bar, pizzerie, převlékárna se sprchou u bazénu, nehlídané parkoviště. Hosté mohou využívat (za poplatek) večerní piano bar, wellness centrum a golf v blízkém hotelu Capo d´Orso a sportovní a animační programy hotelu Park Hotel & SPA Cala di Lepre (1 km). Wi-Fi v prostorách pizzerie "L'Approdo" zdarma. Zvířata nejsou povolena.

Ubytování

Rezidence sestává z 60 apartmánů s vlastním vchodem, verandou s posezením, koupelnou se sprchou a feném, mikrovlnnou troubou, varnou konvicí, topinkovačem, TV, trezorem a klimatizací v ložnici. Některé apartmány mají výhled na moře (za příplatek). Dětská postýlka na vyžádání, bez poplatku. MONO BEACH: ložnice s manželskou postelí a kuchyňským koutem ve vzdálenosti 30 m od pláže. Max. obsazenost 2 dospělí a 1 dítě 0-6 let. BILOCALE: ložnice s manželskou postelí + oddělený obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 pevnými přistýlkami (nebo 2 rozkládacími křesly). Max. obsazenost 2 dospělí a 2 děti 0-14 let. BILOCALE BEACH s výhledem na moře: stejný, jako BILOCALE, asi 80 m od pláže. BILOCALE SPECIAL: ložnice s manželskou postelí a šatnou + oddělený obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 přistýlkami (nebo 2 rozkládacími křesly). Max. obsazenost 2 + 2 děti 0-14 let (+ dětská postýlka, jen na vyžádání). BILO SPECIAL BEACH: úplně stejný jako BILOCALE SPECIAL, jen nacházející se pouhých 100 m od pláže. TRILOCALE 5 VISTA MARE: ložnice s manželskou postelí, ložnice s 1 lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a 2 pevnými přistýlkami (nebo 2 rozkládacími křesly). Max. obsazenost 3 + 2 děti 0-14 let. TRILOCALE 6: ložnice s manželským lůžkem, ložnice se 2 oddělenými lůžky, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládacími 2 lůžky. Max. obsazenost 4 + 2 děti 0-14 let. TRILOCALE 7 BEACH: asi 30 m od pláže, pokoj s manželskou postelí + menší ložnice se dvěma samostatnými lůžky, šatna, oddělený obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou, dvě koupelny (jedna se sprchou, druhá bez ní), venkovní sprcha. Možnost dětské postýlky. Max. obsazenost 4 + 2 děti 0-14 let + infant 0-2 roky. Check in: 17:00 (dle možnosti i dříve) - 20:00h, Check out: 10:00h. Pozdní příjezd je nutné nahlásit už při rezervaci.

Stravování

Apartmány bez stravy. Snack bar jen pár kroků od pláže nabízí čerstvé sendviče, saláty, středomořskou kuchyni, zmrzlinu. IL PAGURO (restaurace a la carte) nabízí obědy i večeře při světle svíček (speciality grilované před hosty, čerství krabi z mořského akvária). L´APPRODO - večerní pizzerie vedle terasy u moře nabízí pizzu a dezerty; donáška pizzy do apartmánů.

Sport a animace

Za poplatek: na pláži je v blízkosti centrum potápění a jachtingu, půjčovny lodí, 9jamkové hřiště Pitch&Put u nedalekého hotelu Capo D’Orso, projížďky na koních se zastávkou na koupání (1,5 km daleko), sportovní rybolov (i noční). Za poplatek €28/os./týden možno využívat sportovní a rekreační aktivity 1km vzdáleného hotelu Park Hotel & SPA Cala di Lepre.

Wellness & beauty

Možnost využití wellness centra Thalasso & SPA v blízkém hotelu Capo d´Orso.

Pláž

V dosahu 250-400 m od apartmánů se nacházejí 2 pláže s jemným pískem – na jedné je plážový servis za poplatek, 2. pláž je volná. Za poplatek zde také funguje „Delphina Express,“ který vozí hotelové hosty motorovými čluny na pláže souostroví La Maddalena (polodenní výlety).

Příplatky

Neuklizený kuchyňský kout € 30/apartmán.

Počasí

Sardínie

26°C Jasno

×