800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL COLONNA BEACH RESORT

Tento luxusní hotel se rozkládá na ploše cca 60 000 m2 asi 1km od pláže Cala Granu, v severní části lokality Porto Cerva. Marina di Porto Cervo 1 km, centrum Porto Cervo asi 3 km. Hotel zajišťuje bezplatně dopravu i do centra Porto Cerva (4x denně) či k nedalekému golfovému hřišti Golf Pevero.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Malá písečná pláž cca 150 m s lehátky vklíněná do charakteristických skal severní Sardinie. Klienti rádi využívají i dřevěná solária na skalách se schůdky přímo do průzračného moře.

Poloha

Komplex leží cca 1 km od pláže Cala Granu a cca 150 m od malé pláže vklíněné do charakteristických skal Sardinie, v severní části lokality Porto Cerva. Moře, kopce a okolní zeleň se tu stávají přirozenou hranicí tohoto resortu. Vzdálenost od letiště a přístavu Olbia cca 30 km, od turistického centra 3 km, cca 1 km od Marina di Porto Cervo, cca 3 km od Porto Cervo.

Popis

Rozlehlý luxusní komplex s malou písečnou pláží vsunutou do charakteristických skal severní Sardinie je vhodný pro náročnější klientelu.

Strava

Snídaně. Snídaně formou bufetu. Možnost dokoupení polopenze či plné penze.

Ubytování

Všechny pokoje s balkonem nebo terasou a vlastním sociálním zařízením (sprcha nebo vana, WC, fén) jsou klimatizovány (klimatizace zdarma) a vybaveny TV/SAT, přímým telefonem, minibarem, trezorem, připojením na internet, Wi-Fi. Kategorie pokojů: standard – dvoulůžkový pokoj s balkonem, výhledem na moře a zahradu, maximální obsazenost 3 dospělí, deluxe – dvoulůžkový pokoj s balkonem či verandou s výhledem na moře či do zahrady, prostorná koupelna s hydromasážní vanou, maximální obsazenost 3 dospělí. Na vyžádání je možné zajistit pokoje typu Suite, Executive, Suite Royal, Suite Presidental, Suite Imperial s obsazeností až 6 osob. K dispozici je i 10 pokojů pro handicapované, přizpůsobených dle jejich potřeb.

Vybavení

Vstupní hala s recepcí a výtahy, dvě restaurace, dva bary, TV místnost, osm kaskádovitých bazénů s mořskou vodou a jedním hydromasážním bazénkem, malé vodopády, cvičné golfové hřiště, centrum krásy, wellness centrum, kongresové centrum se sály s kapacitou od 30 do 600 míst, bezplatná doprava do centra Porto Cerva (4x denně) či k nedalekému golfovému hřišti Golf Pevero. Možnost různých výletů – lodní, auty či vrtulníkem, půjčovna vozidel, motorek a motorových člunů.

Počasí

Sardínie

8°C Polojasno