800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL COLONNA GARDEN & TUTTAVISTA

Poblíž panoramatické cesty Olbia – Golfo Aranci v zálivu s krásnými plážemi s výhledem na ostrov Tavolara.. V areálu se nachází zároveň Grand Hotel Colonna Beach *****.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Poblíž panoramatické cesty Olbia – Golfo Aranci v zálivu s krásnými plážemi s výhledem na ostrov Tavolara.. V areálu se nachází zároveň Grand Hotel Colonna Beach *****,

Ubytování

Všechny pokoje mají koupelnu se sprchou, telefon, SAT-TV, minibar, trezor, vysoušeč vlasů, klimatizace, většinou mají prostorné verandy orientované na východ a jih a některé výhled na moře. K dispozici jsou i pokoje pro handicapované.

Vybavení

Restaurace, bar a piano bar, recepce, obchůdky, víceúčelový meetingový sál, kadeřnictví, půjčovna lodí a aut, fitness centrum, lékař, miniclub, místnost s TV, soukromé parkoviště. V hotelu jsou 2 bazény vybavené lehátky a slunečníky (jeden s vířivkou). Dále bazén pro děti s dětským hřištěm.

Pláž

Ve vzdálenosti do 350m se nachází hotelová pláž o rozloze 3000 m2, vybavená lehátky a slunečníky. K dispozici elektrický vozík pro přepravu hostů uvnitř areálu.

Sport a zábava

V areálu jsou celkem 3 tenisová hřiště (možnost využít i na malý fotbal), hřiště na pétanque, zóna pro lukostřelbu, posilovna.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Sardínie

20°C Jasno

×