800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LUCI DI LA MUNTAGNA

  • Hotel je elegantně vybavený v sardinském stylu
  • Nachází se v centru městečka Porto Cervo

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Luci di la Muntagna se nachází v centru městečka Porto Cervo u malého turistického přístavu Porto Cervo Marina, v srdci samotné Costa Smeraldy. Známé náměstí Piazzetta di Porto Cervo se nachází v docházkové vzdálenosti. Nejbližší obchody a restaurace se nacházejí již 100 m od hotelu.

Charakteristika

Elegantní hotel s krásným výhledem na Porto Cervo.

Vybavení

Hotel je elegantně vybavený v sardinském stylu a prošel rekonstrukcí v roce 2012. Hostům je k dispozici hala s wi-fi za poplatek, bar, salon s krbem, terasa s krásným výhledem na moře, restaurace, bazén s terasou, parkoviště.

Ubytování

Všech 53 pokojů má k dispozici klimatizaci, TV SAT, trezor, minibar, Wifi - za poplatek, telefon a koupelnu s fénem. Většina pokojů má balkon. Pokoje s výhledem směr moře mají k dispozici terasu s nádherným výhledem. COMFORT: Velmi prosvícené pokoje v jižní části hotelu. S výhledem do zahrady a bez balkonu nebo s výhledem na skálu a s terasou. Součástí terasy je venkovní sezení. Max 2 pax. SUPERIOR: Útulné pokoje s velkými okny a panoramatickým výhledem na přístav Porto Cervo. Terasa je vybavená venkovním sezením. Max 2 pax. JUNIOR SUITE HARBOUR: Pokoj je vybaven v typickém sardinském stylu. Každý pokoj má svůj vlastní vchod z terasy, která je vybavena venkovním sezením. V obývacím pokoji je rozkládací pohovka. Max 4 pax. SUITE: Elegantní a romantické apartmá. Z obývacího pokoje se dostanete na verandu, kde je krásný výhled na přístav Porto Cervo. Toto apartmá je navíc vybaveno vším pro milovníky čajů - čajový set, různé druhy čajů, apod. Max 4 pax. SUITE IMPERIAL NOOR: Apartmá s krásným výhledem na na záliv Porto Cervo a v dohledné vzdálenosti také ostrov La Maddalena a Korsika. Vše je vybaveno do jemných pastelových barev v tradičním sardinském stylu. Max 4 pax.

Stravování

Snídaně jsou servírované v závislosti na počasí převážně na terase s nádherným výhledem. Za příplatek je možné dokoupit polopenzi.

Pláž

Pláž Spiaggia del Giglio se nachází 1,6 km od hotelu - kyvadlová doprava za poplatek.

Poplatky na místě

Nepovinné (fakultativní): Dětská postýlka € 30/os/noc 23.6.-14.9., v termínu 14.4.-22.6. a 15.9.-5.11. zdarma; Malé zvíře zdarma.

Vzdálenosti od hotelu

Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Sardínie

15°C Jasno

×