800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROMAZZINO

Hotel se nachází na severním pobřeží Sardinie, cca 10 min jízdy od centra letoviska Porto Cervo, cca 20 km od letiště v Olbii. Hotel má 77 pokojů, z toho 17 prezidentských suitů, které se nachází v nejvyšším patře a mají hydromasážní vířivku na terase. Privátní pláž s bílým pískem se nachází cca 100 m od od hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel Romazzino by se dal nazvat tajným útočištěm skrytým mezi bujnou zelení, na členitých a svým způsobem drsných skalnatých březích omývaných smaragdovými vodami Středozemního moře.

Vybavení hotelu

Hotel Romazzino má vynikající zázemí pro klienty: recepce, Romazzino Restaurace, barbecue restaurant BBQ u pláže, bary Ginepro (piano bar), Beach and Pool Bar, bazén se slanou mořskou vodou, dětský bazén, kadeřnictví/holičství, salón krásy, obchod s upomínkovými i jinými předměty, květinářství, baby sitter, pokojová služba, parkoviště, prádelna, půjčovna aut a lodí, dětské hřiště.

Vybavení pokoje

Všech 94 hotelových pokojů je po nedávné rekonstrukci. Při jejich zařizování bylo použito místních materiálů, jako jsou sardské látky, keramika. Pokoje jsou samozřejmě vybaveny vším potřebným pro dokonalé pohodlí klientů. Klimatizací, Plazma TV-sat., telefonem, budíkem, trezorem, minibarem, DVD/CD Player, Video Cassete Recorder či Player. Pokoje jsou s balkónem nebo terasou s různými možnostmi výhledu, je zde možnost využívat internet přímo na pokoji. Některé pokoje jsou navzájem propojeny dveřmi. Z teras je překrásný výhled do zahrad a na třpytící se vody středozemního moře.

Pláž

Hotelovým hostům je k dispozici hotelová soukromá písečná pláž s barbecue restaurantem BBQ.

Sport a zábava

Nejznámější golfové hřiště severní Sardinie Pevero Golf Club (5 km), tenisové kurty, vodní lyžování, vodní sporty, půjčovna loděk a člunů, fitness centrum.

Pro děti

Dětské hříště, dětský bazének, večerní animační programy pro dětí, možnost chůvy.

Náš názor

Krásný komplex, luxus a komfort v kombinaci s dostupnosti zábavy pro náročné a milovníky golfu.

Počasí

Sardínie

21°C Jasno

×