800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL REZIDENČNÍ KOMPLEXY PORTO ISTANA

Nejvýhodnější cenová relace v oblasti východního pobřeží kompenzuje nekonkrétnost ubytování. Všechny 3 rezidence leží u jedněch z nejhezčích písčitých pláží Porto Istany.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

3 rezidenční komplexy (Summer, Le Vele a White Sand) ve velmi podobné kvalitě, ve středisku Porto Istana nabízených za stejné cenové podmínky; za příplatek 15 % (White Sand), resp. 10 % (ostatní kapacity) k základní tabulkové ceně je možný výběr konkrétní rezidence. Porto Istana, pláž/písčitá – 50 m (Summer), 250 m (Le Vele), 500 m (White Sand), centrum – 2 km.

Ubytování

Apartmány mono pro 2–3 osoby – obývací pokoj s kuchyňským koutem, manželskou postelí či rozkládací pohovkou pro 2 osoby a případně 1 lůžkem délky 180 cm či přistýlkou, příslušenství; 3. lůžko je možné jen pro děti do 12 let. Apartmány bilo pro 4–5 osob – 1 ložnice s manželskou postelí a případně 1 samostatným lůžkem, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby, příslušenství. Apartmány trilo pro 6–7 osob – 1 ložnice s manželskou postelí, 1 ložnice se 2 samostatnými lůžky či palandou, obývací pokoj s kuchyňským koutem a rozkládací pohovkou pro 2 osoby a případně 1 samostatným lůžkem délky 180 cm či přistýlkou, příslušenství. Apartmány v rezidence White Sand jsou vybaveny TV, mikrovlnnou troubou, klimatizací (za poplatek). Většina má balkon nebo terasu.

Vybavení

Recepce, bazén (pouze Residence Le Vele a White Sand), vyhrazené parkoviště. Služby za poplatek: Klimatizace.

Stravování

Bez stravy.

Pláž

50 m od písčité pláže.

Náš názor

Nejvýhodnější cenová relace v oblasti východního pobřeží kompenzuje nekonkrétnost ubytování. Všechny 3 rezidence leží u jedněch z nejhezčích písčitých pláží Porto Istany.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Sardínie

23°C Bouřky

×