800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyAPARTHOTEL RESIDENCE IL BORGO

Menší hotel Residence Il Borgo se nachází v poklidném letovisku. Obchůdky a restaurace jsou cca 50 m. Letiště Olbia je vzdáleno cca 15 km.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Menší hotel se nachází v poklidném letovisku. Obchůdky a restaurace jsou cca 50 m. Letiště Olbia je vzdáleno cca 15 km.

Pláž

Veřejná písčitá pláž s pozvolným vstupem do moře cca 800 m od hotelu, jde se na ni přes místní komunikaci. Lehátka a slunečníky (za poplatek).

Apartmány

Pokoje mají koupelnu se sprchou a WC, 2 pokoje a kuchyňku, TV a minilednici zdarma. Dětská postýlka za poplatek (cca 30 EUR).

Stravování

Bez stravování.

www.baiadebahas.com

Poznámky

V době přípravy katalogu nebyla v letovisku Porto San Paolo vybírána povinná pobytová taxa. Upozorňujeme však, že tato taxa může být místní autoritou zavedena během sezóny. Přibližná výše této taxy je v jiných letoviscích cca 1–2,5 EUR/osoba/den a je splatná na místě.

Popis

Hostům je k dispozici recepce. Minimarket a směnárna jsou v centru města Porto San Paolo. V hotelu je bazén s oddělenou částí pro děti (mohou ho využít pouze VIP apartmány). Lehátka a slunečníky zdarma.

Internet

Hotel nemá internetové připojení.

Sport a zábava

Doporučujeme navštívit příjemné lázeňské městečko Porto San Paolo. Je zde možné vybrat si z vícero pláží, zdejší pláže jsou tvořeny převážně hrubším pískem a místy i malými kamínky. Mají pozvolný vstup do moře a jsou tedy vhodné i pro děti. Doporučujeme navštívit pláž San Paolo, Don Diego nebo Costa Corallina.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 15 km
Nákupní možnosti: 50 m

Počasí

Sardínie

27°C Skoro jasno

×