800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyFORTE VILLAGE

Luxusní komplex s kvalitními službami díky širokému výběru ubytování vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro nejnáročnější klienty.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Rozsáhlý luxusní resort rozkládající se na 25 ha dokonale udržovaných zahrad se skládá ze 7 hotelů kategorie 4–5* a 3 budov s pokoji typu suite. Nachází se v lokalitě Santa Margherita di Pula cca 40 km od Cagliari. Městečko Pula s restauracemi, obchody a bary je vzdáleno cca 10 km.

Vybavení

Klientům je k dispozici recepce, směnárna, restaurace v každém z hotelů, 4 restaurace a la carte (japonská, brazilská, indická a sardinská), možnost večeří v jiném hotelu (na objednávku, za příplatek), obchodní centrum s butiky nabízejícími luxusní zboží, čistírna, salon krásy, konferenční centrum, lékař. V komplexu se nachází několik bazénů s mořskou i sladkou vodou, vodní park pro děti.

Pokoje

Hotel Il Castello aaaaa – hotel v bezprostřední blízkosti moře, ubytování ve 181 pokojích v sardinském stylu. Hostům jsou k dispozici 2 bazény, lehátka a slunečníky zdarma. Pokoje superior mají koupelnu/WC, individuální klimatizaci, telefon, TV/sat., minibar, trezor a balkon nebo terasu s výhledem do zahrady nebo na moře. Nabídka dalších pokojů (8 různých kategorií a obsazeností, na vyžádání u prodejních asistentů).

Stravování

Snídaně a večeře formou bohatého bufetu v restauraci Cavallieri (hl. jídlo formou výběru z menu).

Náš názor

Luxusní komplex s kvalitními službami díky širokému výběru ubytování vhodný jak pro rodiny s dětmi, tak pro nejnáročnější klienty.

Pláž

Dlouhá písečná pláž přímo u komplexu (vzdálenost dle polohy pokoje), lehátka, slunečníky a osušky zdarma.

Sportovní nabídka

Velmi bohatá nabídka sportů, např. 10 tenisových kurtů (různý povrch, vybavení za poplatek), hřiště na fotbal, basketbal, volejbal, aerobik. Za poplatek vodní sporty na pláži – windsurfing, vodní lyže, potápění a plachtění – půjčovna kol, tenisové kurty s travnatým povrchem a antukou, fitness, bowling, jízdy na koních, trenéři, lekce potápění, trampolíny, skate park, 9jamkový putting green. Nedaleko se nachází golfové hřiště Is Molas (10 km, 9 a 18 jamek).

Děti

Miniklub (pro děti 2–12 let) se 3 bazény pro děti, junior klub, dětské restaurace, hlídání dětí a dětská postýlka (oboje na vyžádání, za poplatek). Dítě do 2 let poplatek viz ceník.

Karty

VISA, EC/MC, AMEX.

Web

www.fortevillageresort.com

Wellness

Rozsáhlé wellness centrum zahrnuje 6 bazénů s různou teplotou a koncentrací mořské vody, saunu, turecké lázně, centrum krásy a fyzioterapie.

Internet

WiFi za poplatek.

Počasí

Sardínie

12°C Jasno

×