800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SAN EFTIS

Hotel je situován přímo na pláži v kouzelné zátoce s průzračným mořem, mezi typickým městečkem Pula (1,5 km) a významným archeologickým areálem Nora, přímo vedle hotelu Baia di Nora.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Hotel je situován přímo na pláži v kouzelné zátoce s průzračným mořem, mezi typickým městečkem Pula (1,5 km) a významným archeologickým areálem Nora, přímo vedle hotelu Baia di Nora.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 přistýlky s výhledem do tropické zahrady nebo do vnitřního patia. Všechny jsou jednoduše ale vkusně zařízeny v místním stylu, bez balkonu. Každý pokoj je vybaven telefonem, mini barem, TV, fénem, klimatizací s individuální regulací, WC a sprchou. Možnost propojení dvou sousedních pokojů (pro 4 osoby).

Vybavení

Hotel s rodinou atmosférou je umístěn v tropické zahradě s bazénem se sladkou vodou a hydromasáží, bar přímo na pláži, americký bar a tři restaurace - La Torre, Panorama a Oasi. Restaurace „Panorama“ je vyhlášenou restaurací a zároveň jedinou restaurací na jihu Sardinie přímo na pláži. Místní specialitou jsou zde mořští korýši, které je možné si vybrat přímo z akvária. Restaurace „Oasi“ nabízí tradiční místní i mezinárodní pokrmy, její atmosféru dotváří osvětlený bazén, palmy a hudba z piano baru. Snídaně se podává v restauraci „La Torre“ s výhledem na bazén.

Stravování

Snídaně formou bufetu, večeře formou výběru z menu.

Pláž

S jemným světlým pískem a křišťálově čistou vodou přímo před hotelem, pozvolný vstup, k dispozici jsou slunečníky, lehátka a osušky zdarma.

Sport a zábava

za poplatek :vodní sporty – windsurfing, kanoe, šlapadla, banán, potápění, šnorchlování, půjčovna gumových člunů a skútrů, kol. Tenisové kurty jsou u hotelu Baia di Nora.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Počasí

Sardínie

21°C Jasno

×