800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL ROCCA DORADA

  • Golfová hřiště v dosahu
  • Hotel vhodný pro klidnou rodinnou dovolenou
  • Resort obklopený bohatou zelení

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Komplex se nachází v klidné zóně v zeleni na rozloze 3 ha, od moře je oddělen piniovým hájem a místní komunikací. Do centra Puly a archeologického areálu Nora je to jen 10 km.

Ubytování

Pokoje pro 2-4 osoby jsou situovány v rozlehlé zahradě ve vilkách se samostatným vstupem nebo v dvoupatrové hlavní budově. Všechny pokoje mají klimatizaci, trezor, minibar, SAT-TV, telefon. Většina má balkon nebo předzahrádku.

Vybavení

Rozlehlá hala, malý obchod, společenská místnost, TV místnost, snack bar, bar u bazénu, herna, soukromé parkoviště. Malé wellness s možností masáží, sauny, turecké lázně a beauty centrum. Klubová karta (v ceně zájezdu) zahrnuje: drink na uvítanou, používání 2 bazénů pro dospělé s dětskou částí, sportovní aktivity, animační programy během dne i večer, kabaret a miniklub pro děti od 3 do 10 let.

Stravování

Plná penze formou bufetu, 1 týdně typická sardská večeře. Alternativně možnost večeře v pizzerii vedle restaurace.

Pláž

Bílá písečná pláž ohraničená kamennými zónami se nachází ve vzdálenosti 700m od hotelu. Pro každý pokoj jsou k dispozici 2 lehátka a slunečník, doprava hotelovým busem zdarma. Ve vzdálenosti 5 km se nachází další překrásná pláž známá „Baia Chia“, dostupná místní autobusovou dopravou.

Sport a zábava

rámci klubové karty 1 tenisový kurt, 1 hřiště na fotbal, sportovní kursy tenisu, aerobiku. Za poplatek na pláži pronájem gumových člunů, kol, kanoe, windsurfing, potápěčské centrum.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

Centrum: 10 km
vzdálenost od Letiště: 45 km
Nákupní možnosti: 100 m

Počasí

Sardínie

17°C Jasno

×