800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL CLUB LE ROSE

Příjemný hotel střední kategorie 4*, Le Rose, se nachází na klidném místě v zeleni v letovisku San Teodoro. Pláž se nachází asi 800 metrů od hotelu.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Příjemný hotel střední kategorie 4*, Le Rose, se nachází na klidném místě v zeleni v letovisku San Teodoro. Pláž se nachází asi 800 metrů od hotelu, centrum letoviska asi 400 metrů. Hotel doporučujeme hlavně klientům, kteří hledají klidnou dovolenou na dobré úrovni. Letiště Olbia leží asi 30 kilometrů od hotelu.

Ubytování

V hotelu je celkem 110 pokojů, hotel sestává z hlavní budovy a bungalovů umístěných v zahradě. K vybavení každého pokoje patří koupelna s WC, telefon, televize, trezor, mini bar, klimatizace a terasa.

Vybavení

K vybavení hotelu patří vstupní hala s recepcí, bazén s dětskou částí a sluneční terasou s lehátky a slunečníky u bazénu zdarma, zahrada, restaurace s terasou, bar, klimatizace, mini klub pro děti, salon krásy s nabídkou masáží a procedur, na recepci možnost výměny měny a půjčení auta nebo kola.

Pláž

Hotel se nachází asi 800 metrů od pláže, lehátka a slunečníky jsou pro hotelové hosty na této pláži zdarma.

Stravování

Stravování je zajištěno formou polopenze.

Sport a zábava

Pro příznivce aktivněji strávené dovolené je zde pestrá nabídka vodních sportů na pláži a také naše nabídka fakultativních výletů po zajímavých místech ostrova.

Počasí

Sardínie

22°C Jasno

×