800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL GRANDE BAIA

Tento nově otevřený resort se nachází v severovýchodní části Sardinie v krásné oblasti Monte Petrosu na rozloze 80 hektarů. Nedaleko je oblíbené městečko San Teodoro - populární, živé středisko. s řadou obchodů, restaurací, barů. Z pláže je úžasný výhled na ostrovy Tavolara, Molara.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Pláž Grande Baia se nachází cca 800 m od hotelu. Je vybavena lehátky a slunečníky pro klienty hotelu zdarma (zdarma hotelový vláček na pláž). Možnosti vodních sportů. Přibližně 10 km od hotelu se nachází další 3 krásné, vyhlášené pláže.

Poloha

Tento nově otevřený resort se nachází v severovýchodní části Sardinie v krásné oblasti Monte Petrosu na rozloze 80 hektarů. Nedaleko je oblíbené městečko San Teodoro - populární, živé středisko. s řadou obchodů, restaurací, barů. Z pláže je úžasný výhled na ostrovy Tavolara, Molara.

Sport a zábava

Sauna, posilovna, půjčovna kol, surf, plachtění, vodní skůtr, potápění, golf a další aktivity v okolí.

Stravování

Snídaně bufetovou formou, večeře formou bufetu nebo ala carte.

Vybavení hotelu

Recepce, vnitřní i otevřená restaurace, speciální sardská restaurace (prodloužené snídaně, obědy na bázi sardských specialit, odpoledne kavárna, cukrárna, večeře formou ala carte), coctail bar s panoramatickou terasou, lobby bar, pool bar, konferenční sál, knihovna, parkování zdarma, úschovna zavazadel,  wellnes služby, bazén o velikosti 300m2 – lehátka, slunečníky a osušky u bazénu zdarma. Mini club pro děti od 3-12 let, za poplatek baby sitting pro menší děti.

Pokoje

Elegantně zařízené pokoje mají klimatizaci, TV, rádio, minibar (pokoje a suite), telefon, trezor, internet. Všechny pokoje jsou nekuřácké, některé jsou zařízené pro tělesně postižené.

Počasí

Sardínie

25°C Jasno