800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyARGUSTOS VILLAGE

"Prázdninová vesnička Argustos Village leží na východním pobřeží Sardinie; v blízskosti známých turistických letovisek Budoni a San Teodoro. Vesnice se skládá z jednotlivých bungalovů obklopených parkem. Od bílé písečné pláže je komplex oddělen piniovým lesíkem. Díky velkému množství aktivit, které se zde nabízí je vesnička Argustos vhodná pro rodiny s dětmi, milovníky vodních sportů a ty kteří hledají aktivnější dovolenou."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Prázdninová vesnička Argustos Village leží na východním pobřeží Sardinie; v blízskosti známých turistických letovisek Budoni a San Teodoro. Vesnice se skládá z jednotlivých bungalovů obklopených parkem. Od bílé písečné pláže je komplex oddělen piniovým lesíkem. Díky velkému množství aktivit, které se zde nabízí je vesnička Argustos vhodná pro rodiny s dětmi, milovníky vodních sportů a ty kteří hledají aktivnější dovolenou. Středisko leží přibližně 35 kilometrů od letiště v Olbii.

Ubytování

Všech 150 pokojů je plně klimatizováno, je vybaveno vlastním příslušenstvím se sprchou, vysoušečem vlasů, televizí, telefonem a terasou. Některé pokoje je možno propojit, což je výhodné pro rodiny s dětmi. (na vyžádání).

Vybavení

V komplexu je hostům k dispozici restaurace, 3 bary (2 z nich nedaleko bazénu a pláže), diskotéka, venkovní bazén, bazén pro děti, tenisové kurty, voleybalové hřiště, lukostřelba a stolní tenis. Hotel organizuje sportovní activity pro děti a nabízí možnost kyvadlové dopravy do okolních městeček. Na přilehlé pláži se nabízí kurzy sailingu, wind surfingu případně je možné zapůjčení kanoí.

Stravování

Plná penze formou bufetu včetně vody a místního vína. Obvykle jednou týdně hotel zařazuje tématickou večeři tipu “pizza & spaghetti party”, tradiční sardinienská kuchyněn nebo speciality mezinárodní kuchyně.

Pláž

Bílá písečná pláž v těsném sousedství komplexu je vybavená lehátky a slunečníky.

Pro děti

Hotel v hlavní sezóně organizuje Mini Club pro děti od 4 do 11 let a Junior Club pro děti od 12 – 16 let.

* Následující text má pouze informační charakter. Závazný popisek najdete u konkrétního termínu zájezdu.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 35 km

Počasí

Sardínie

17°C Skoro jasno

×