800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SAN TEODORO

"Nachází se v jedné z nejpůvabnějších ale i nejzábavnějších částí východního pobřeží Sardinie, pár minut od rušného městečka San Teodoro a od slavné pláže ""La Cinta"". Hotel zajišťuje dopravu hostů na pláže a večer také do městečka San Teodoro (zdarma), kde se nacházejí obchody, restaurace, bary a různé další služby."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Nachází se v jedné z nejpůvabnějších ale i nejzábavnějších částí východního pobřeží Sardinie, pár minut od rušného městečka San Teodoro a od slavné pláže "La Cinta". Hotel zajišťuje dopravu hostů na pláže a večer také do městečka San Teodoro (zdarma), kde se nacházejí obchody, restaurace, bary a různé další služby.

Ubytování

Pokoje jsou moderně a pohodlně zařízené, mají balkon nebo terasu, individuálně regulovatelnou klimatizaci, minibar, TV SAT se Sky, trezor, zdarma připojení WIFI, fén a sociální zařízení se sprchou. Pokoje Classic mají manželskou postel (nebo dvě oddělená lůžka) a možnost třetího a čtvrtého lůžka, pokoje Elegant mají manželskou postel (nebo dvě oddělená lůžka) s možností dětské postýlky.

Vybavení

Recepce s prostornou halou, moderní restaurace s místní a mezinárodní kuchyní, bar s lodžií s výhledem do zahrady, bazén se sladkou vodou, nehlídané parkoviště, 2 internet pointy zdarma. zóna pro děti s Miniklubem.

Stravování

Restaurace hotelu San Teodoro nabízí středozemní kuchyni, italské a sardské speciality, snídaně, večeře i obědy jsou formou bufetu.

Pláž

Od května do října nabízí hotel dopravu na pláž La Cinta (vzdálená 3 km od hotelu, služba je zdarma). Plážový servis (lehátka a slunečníky, za poplatek) je možné objednat přímo na pláži nebo na recepci.

Sport a zábava

Osvětlený tenisový kurt (na vyžádání a za poplatek). Hoteloví hosté mohou využít Golfového Clubu Puntaldia (za poplatek), jehož devítijamkové golfové hřiště je zasazené do krásné středomořské vegetace. Golfový Club také nabízí tréninkové hřiště a putting green, který se rozkládá na Punta Sabbatino s výhledem na ostrovy Tavolara a Molara. V Lounge baru živá hudba každý večer, pro děti Miniklub (od 14.7. do 31.8). V hotelu je možné si zapůjčit auto, skútr, kolo, čluny, lodní výlety (vše za poplatek).

Počasí

Sardínie

25°C Skoro jasno

×