800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL SANDALYON - SENIOŘI 55+

  • Blízko moře a nádherné vyhlášené pláže.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Příjemný a velmi oblíbený malý hotel s ideální polohou blízko moře a nádherné vyhlášené pláže a zároveň v docházkové vzdálenosti od města San Teodoro s řadou obchůdků, restaurací, kaváren a barů. Ve večerních hodinách se zde konají trhy.

Středisko

San Teodoro

Vybavení hotelu

Hotel má vše, co potřebujete ke strávení klidné dovolené. Ve společných hotelových prostorách můžete využít Wi-Fi připojení k internetu zdarma. Součástí hotelu je restaurace a snack bar. Zdarma venkovní nehlídané parkoviště.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje jsou vybaveny fénem, TV, soukromou koupelnou, některé pokoje mají balkon (nelze garantovat). Na vyžádání jednolůžkové pokoje a vícelůžkové pokoje.

Stravování

Snídaně formou bufetu: sladké pečivo, salám, sýry, šunka, pečivo, máslo, marmeláda, ovocné šťávy, káva, mléko nebo čaj. Večeře jsou servírované: na výběr 2 předkrmy, 2 hlavní chody a ovoce nebo sladký dezert, voda a stolní víno v ceně. Možno dokoupit obědy (servírované, voda a stolní víno v ceně).

Pláž

Pobřeží s krásnými plážemi se nachází pouze 100 metrů od hotelu. Nejvyhlášenější je pláž La Cinta, dlouhá, s jemným bílým pískem. Plážový servis není v ceně.

Upozornění

POBYTOVÁ TAXA Na Sardinii v průběhu posledních let zavádějí některá města pobytovou taxu. Kde byla již zveřejněna, uvádíme její výši u ubytovacích kapacit (cca €1-2/den/osoba). Tato taxa není zahrnuta v ceně pobytu, platí se na místě.

Počasí

Sardínie

25°C Skoro jasno

×