800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyHOTEL LA BAJA

Hotel La Baja se nachází 20km od města Oristano, na skále nad krásnou přírodní zátokou, přímo u moře v městečku Santa Caterina Pittinuri. Nedaleko od hotelu se nachází ruiny osady Cornus z dob raného křesťanství, které se řadí mezi nejzajímavější na celém ostrově a rozsáhlá písečná poušť.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Pláž

Menší pláž je vzdálena 100m od hotelu. V této oblasti je pobřeží plné krásných zátok, vápencových útesů a je ideální pro milovníky moře a podmořského světa. Nejvyhlášenější pláže v okolí jsou Is Arenas, Is Aruttas a Proto Suedda.

Poloha

Hotel La Baja se nachází 20km od města Oristano, na skále nad krásnou přírodní zátokou, přímo u moře v městečku Santa Caterina Pittinuri. Nedaleko od hotelu se nachází ruiny osady Cornus z dob raného křesťanství, které se řadí mezi nejzajímavější na celém ostrově a rozsáhlá písečná poušť.

Sport a zábava

10 minut od hotelu je kvalitní 18-ti jamkové golfové hřiště Is Arenas.

Stravování

V hotelové restauraci se podávají snídaně, možno dokoupit obědy i večeře - široký výběr pokrmů z tradičních receptur sardinské gastronomie.

Vybavení hotelu

Restaurací s terasou s výhledem na moře, bar, kongresový sál, panoramatická terasa s bazénem, který díky své poloze nabízí velkolepý výhled na moře.

Pokoje

Dvoulůžkové pokoje s možností 1 nebo 2 přistýlek jsou vybaveny koupelnou se sprchovým koutem, klimatizací, telefonem, TV, minibarem, balkonem (většina s výhledem na moře).

Počasí

Sardínie

17°C Jasno