800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupiny



HOTEL LANTHIA RESORT

  • Moderní hotel v blízkosti pláže
  • Romantické místo

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Poloha

Tento velice moderně pojatý hotel se nachází v zeleni, v klidné části přístavního městečka Santa Maria Navarrese na jižním okraji zálivu Golfo di Orosei, nedaleko městečka Arbatax.

Charakteristika

Moderní designový hotel s kuchyní zaměřenou na vysokou gastronomii v sardinském pojetí je vyhledáván romantickými dušemi a je častým hostitelem svateb a slavnostních událostí.

Vybavení

Hotel disponuje recepcí, prosklenou restaurací s vnitřní i venkovní částí, barem, bazénem s opalovací zónou vybavenou lehátky a slunečníky v zahradě, parkovištěm. Hotel přijímá platební karty Visa, Maestro, American Expres. V Loby možnost wi-fi, na pokojích pevné připojení – klienti si mohou na recepci vyžádat kabel k připojení na internet.

Ubytování

V hotelu je 28 pokojů, které jsou pojmenovány podle jednotlivých měst Sardinie. Všechny jsou moderně, ale současně velmi stylově zařízeny. Jsou vybaveny klimatizací, koupelnou, TV/Sat, připojením na internet, telefonem, trezorem a minibarem. DELUXE: se sprchou, všechny s terasou nebo verandou. Max. 2 dospělí + infant EXECUTIVE: s vanou, terasou nebo verandou. Max. 2 dospělí + infant JUNIOR SUITE: s šatnou a hydromasážní vanou, s verandou nebo terasou. Max. 2 dospělí + infant. Na vyžádání v CK. SUITE: salónek s posezením, terasou, rohovou hydromasážní vanou. Max. 2 dospělí + 2 děti do 11 let. Na vyžádání v CK.

Stravování

Snídaně formou bufetu. Za příplatek možnost polopenze - servírované večeře výběrem z menu. Hotel se pyšní vynikající kuchyní zaměřenou na místní produkty. Hotelový bar je otevřen 24 hodin denně.

Sport a animace

Hotel nabízí pronájem kol a jízdy na koni, hiking, jízdu jeepy, v Santa Maria Navarrese jsou tenisové kurty. V resortu jsou organizovány lodní výlety na okolní pláže nebo do zálivů Golfo di Orosei, Cala Luna, Cala Sinise, Mariolu Cala, Cala Goloritzé.

Další služby

Z hotelu jsou organizovány výlety do Gennargentu, Cala Sinise, Goroppu Gorge a další. Dále ochutnávky vína nebo návštěvy ovčích farem za účelem poznání typických produktů Sardinie.

Pláž

Písečná pláž s jemnými oblázky je od hotelu vzdálená 100 metrů. V blízkosti je nespočet dalších krásných pláží, proto zde doporučujeme mít auto k dispozici pro celou dobu pobytu. Plážové osušky k dispozici klientům zdarma. Výměna každý 3 den. V případě, že mají klienti zájem o každodenní výměnu je účtován poplatek.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 136 km

Počasí

Sardínie

26°C Skoro jasno

×