800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-20:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyMARMORATA VILLAGE

"Rozlehlý prázdninový komplex leží v lokalitě Santa Teresa di Gallura; na nejsevernějším výběžku Sardinie. Hotel je postaven na kopci, tak, že všechny pokoje mají vlastní menší terasu s výhledem na moře. Vzhledem k množství aktivit, které hotel pořádá je Marmolata Village vhodná pro rodiny s dětmi a ty kteří hledají rušnější dovolenou."

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Doporučení

Rozlehlý prázdninový komplex v lokalitě Santa Teresa di Gallura, na nejsevernějším výběžku Sardinie, s úchvatnými výhledy. Vzhledem k množství aktivit, které hotel pro své klienty pořádá, je vhodný především pro rodiny s dětmi a klienty, kteří hledají zábavu a vyžití.

Pláž

Písečná pláž s bílým pískem se nachází cca 50 – 150 metrů od hotelu, ohraničená nízkými skalnatými útesy. SLUNEČNÍKY A LEHÁTKA NA PLÁŽI ZDARMA.

Poloha

Ve velmi klidném prostředí, obklopen překrásnou přírodou, na kopci s překrásným výhledem na moře a ostrov Korsika, leží hotel u krásné pláže La Marmorata – cca 50-150 metrů. Vzdálenost do centra letoviska Santa Teresa je cca 5 km. Ubytování je ve dvou budovách La Maddalena a Caprera. V komplexu jezdí vláček spojující všechny části včetně pláže. Vzdálenost od letiště v Olbii je cca 65 km.

Strava

Plná penze. Snídaně, obědy a večeře formou bufetu se podávají v hotelové restauraci. Voda a lokální vína volně k dispozici k hlavnímu jídlu. Každý týden hotel organizuje tématickou večeři. All inclusive za příplatek (plná penze formou bufetu a místní alkoholické a nealkoholické nápoje během dne v lobby baru nebo baru u bazénu od cca 10 do cca 24 hodin).

Ubytování

Jednoduše, účelně zařízené pokoje s terasou a výhledem na moře a vlastním sociálním zařízením (sprcha, WC, fén) jsou vybaveny TV, trezorem a telefonem. Možnost jedné přistýlky (pokoje se dvěma nebo třemi přistýlkami na vyžádání).

Vybavení

Vstupní hala s recepcí, Wi-Fi u recepce zdarma, čtyři restaurace, dva bary, bar na pláži, dva bazény se sluneční terasou, dětský bazén, slunečníky a lehátka u bazénů zdarma, tenisové kurty (za poplatek), sportovní hřiště, stolní tenis, lukostřelba, miniklub, amfiteátr na animační programy, obchod, diskotéka, půjčovna aut, motocyklů a kol. Hotel organizuje řadu aktivit – kurzy tance, sportovní kurzy a turnaje, lekce tenisu, lukostřelby nebo widsurfingu. Hotelový bus do Santa Teresa di Gallura.

Vzdálenosti od hotelu

vzdálenost od Letiště: 60 km

Počasí

Sardínie

22°C Jasno

×