800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTo nejlepší ze Sardínie

8 denní poznávací zájezd, kombinovaný s pobytem u moře:
Olbia - Castelsardo - Alghero - Bosa - Tharros - Cagliari - Santa Cristina - Mamoiada - Orgosolo - Cala Luna - Maddalena - San Teodoro.

Je nám líto, Vašim požadavkům nevyhovuje žádný termín.

Popis zájezdu

8 denní poznávací zájezd kombinovaný s pobytem u moře

  • Olbia
  • Castelsardo
  • Alghero
  • Bosa – Tharros – Cagliari
  • Santa Cristina
  • Orgosolo
  • Cala Luna
  • Maddalena
  • San Teodoro

Program

Den 1. - Praha – Olbia
Odlet z Prahy; po příletu do Olbie transfer do hotelu a ubytování v Castelsardo; okouzlujícím středověkém městečku; které je právem považováno za klenot severní Sardinie.

Den 2. - Castelsardo – Alghero
Po snídani prohlídka historického centra Castelsarda a zámku. Možnost nákupů. Následuje odjezd do Stintina; známého pro svoji nádhernou pláž a průzračné křišťálové moře. Oběd. Odjezd do Alghera; starobylého katalánského městečka s množstvím památek. Procházka po promenádě s možností nákupů. Prohlídka města s průvodcem a volný čas. Následuje večeře v restauraci a ubytování.

Den 3. - Bosa – Tharros – Cagliari
Po snídani odjezd do přístavního městečka Bosa; po krátké návštěvě tohoto středověkého městečka na ústí řeky Temo odjezd do Tharrosu; římského města na moři a oběd v jedné z typických restaurací. Návštěva nedotčené oblasti Gesturi; kde je jedna z posledních oblastí volně pobíhajících divokých koní v Evropě. Odjezd do Cagliari a prohlídka tohoto krásného města s pompézní radnicí; palácem a historickým centrem; středověkými hradbami. Volný čas. Ubytování.

Den 4. - Santa Cristina – Orgosolo – Cala Luna – San Teodoro
Po snídani celodenní výlet do vnitrozemí Sardinie. Během cesty návštěva archeologického naleziště v Santa Cristina. Cesta pokračuje do vísky Orgosolo; kde zdobí většinu domů originální velkoplošné malby. Typický pastýřský oběd a následuje lodní výlet do pláž Cala Luna; o které se často říká; že je nejlepší pláží nejen na Sardínii; ale v celém Středomoří. Možnost koupání a následný transfer do hotelu v San Teodoro. Ubytování.

Den 5. - Maddalena
Po snídani celodenní lodní výlet na souostroví Maddalena; jež bylo v roce 1996 vyhlášeno národním parkem z důvodu ochrany živočichů a zdejší přírody. Největším ostrovem souostroví je stejnojmenný ostrůvek. Možnost koupání. Návrat do hotelu. Ubytování.

Den 6.-7. - San Teodoro
Volný program v hotelu.

Den 8. - Olbia – Praha
V odpoledních hodinách transfer na letiště. Návrat do Prahy.

Minimální počet účastníků pro realizaci zájezdu je 25 osob.

Počasí

Sardínie

21°C Jasno