800 22 88 33

Po-Pá: 7:00-19:00

So-Ne: 9:00-14:00

Nastavení skupinyTo nejlepší ze Sardínie

  • Smaragdové pobřeží - nejkrásnější část ostrova s desítkami ostrůvků s nádhernými plážemi a zátokami

Vybrané termíny zájezdů s konečnou cenou za skupinu:

1. den:

odlet z Prahy, přílet do Olbie. Dle letového řádu procházka a indivuduální volno. Přejezd na ubytování na pobřeží. Večeře. Nocleh.

2. den:

po snídani odjezd na Smaragdové pobřeží - nejkrásnější část ostrova s desítkami ostrůvků s nádhernými plážemi a zátokami, fakultativně výlet lodí na ostrov Maddalena. Individuální volno na koupání. Večeře, nocleh.

3. den:

snídaně, individuální volno na pláži. Večeře. Nocleh.

4. den:

snídaně, individuální volno, dle letového řádu transfer na letiště Olbia a odlet na Sicílii. Přílet do Catanie, transfer do hotelu, individuální volno. Večeře. Nocleh

5. den:

snídaně,v dopoledních hodinách výlet na dominantu celého ostrova, na vulkán Etna, kde uvidíme zajímavou "měsíční" krajinu s lávovými útvary. Odpoledne odjezd do nedaleké Taorminy, jednoho z nejnavštěvovanějších městeček na Sicílii, které se tyčí ve výšce cca 200 m n. m. a jehož nejvýznamnější památkou je divadlo. Návrat do hotelu, večeře a nocleh.

6. den:

snídaně, individuální volno, možnost koupání, večeře a nocleh.

7. den:

snídaně, procházka Catanií. Catania je barokním architektonickým skvostem, který za svou barokní podobu vděčí poslednímu velkému zemětřesení z roku 1693, jež původní město zcela zničilo, dle letového řádu transfer na letiště a odlet zpět do ČR.

Možnosti ubytování

Počasí

Sardínie

21°C Polojasno

×